У Садового відповіли Порошенку на заяву про піар на смітті

УКРАЇНА
08.06.2016, 18:35
У Садового відповіли Порошенку на заяву про піар на смітті

Заклик президента Петра Порошенка "не робити на смітті велику політику" є ніщо інше, як брудна політика – про це повідомив у Facebook радник мера Львова Андрія Садового Ілля Кеніґштейн.

"Заява президента Петра Порошенка про те, що "сміття треба прибирати, а не робити на ньому велику політику", як відповідь на заклик Андрія Садового оголосити Львів і село Грибовичі зоною надзвичайної екологічної ситуації, і є ніщо інше як політика. Тільки не велика, а брудна", - вважає Кеніґштейн.

За його словами, "сміттєвим бізнесом в країні керує мафія, яка тісно переплелася з центральною владою".

"Згадайте Укрекоресурси - державну монополію, що змушувала бізнес платити сотні мільйонів гривень у вигляді утилізаційних зборів і подібні платежі, роками обіцяючи створити систему підприємств, які в 7 разів збільшать частку переробки сміття в країні", - зауважив радник Садового.

Він додав, що нічого з обіцяного зроблено не було, а "виручені від зборів гроші йшли на рахунки наближених компаній, які, в свою чергу, фінансували кілька політичних партій".

"Це типова українська історія, коли влада нав'язує бізнесу якісь обов'язкові збори або послуги, а зібрані гроші йдуть на рахунки лівих контор", - наголосив Кеніґштейн.

Він наголосив, що фразу "сміття треба прибирати, а не робити на ньому велику політику" найкраще вимовити Порошенку стоячи перед дзеркалом.

Джерело «Еспресо.тв»