У СБУ відбулися кадрові зміни. Артема Шила звільнили з займаної посади

ПОЛІТИКА
14 березня, 09:55
У СБУ відбулися кадрові зміни. Артема Шила звільнили з займаної посади

Артем Шило більше не очолює Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ

Одна з імовірних причин відставки Артема Шила – необґрунтоване збільшення справ, які СБУ розслідує проти бізнесу, каже співрозмовник видання у правоохоронних органах.

Зміни у департаменті, який, зокрема, розслідує справи проти бізнесу, сталися цього тижня.

Про те, що Шило більше не очолює головне управління контррозвідувального захисту обʼєктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму СБУ, з посиланням на джерела повідомив Forbes Україна.

Артем Шило працює в СБУ з 2012 року, з 2016 року працював у департаменті протидії кіберзлочинам.

У 2021 році звільнився з СБУ та став радником Офісу президента.

У 2021 році з СБУ були звільнені безпосередній начальник Шила Олексій Корнійчук з Департаменту інформбезпеки та Василь Малюк - тодішній перший заступник голови СБУ - начальник головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю (главк «К»).

Влітку 2022 року Шило повернувся до СБУ як керівник головного управління контррозвідувального захисту обʼєктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму.

Шило повернувся в СБУ відразу після того, як його очолив Василь Малюк.


Гроші, київські квартири, будинки та автомобілі у Артема Шила, за його словами заробила його надзвичайно успішна дружина Ірина.

Джерелом мільйонних статків родини нібито є три салони краси у Києві.

Журналісти повідомляють, що навесні 2022 року, у розпал російсько-української війни, ліцензію на діяльність в Україні отримав представник бренду 1xBet – пов’язане із Шилом ТОВ «Твоя Беттінгова Компанія».

Власником «ТБК» є колишній банкір Сергій Цибін, статутний капітал компанії – близько 30 млн грн. Водночас за дві ліцензії компанія заплатила 25 та 117 млн грн відповідно.

Цибін раніше володів компанією «Ме-Екстейт», директором якої був Юрій Лазебніков – керівний партнер українського кіберспортивного холдингу TECHIA.

Холдинг не приховує співпрацю із 1xBet та називає російського букмекера своїм партнером.

Юристом холдингу працює Роман Родін, а його брат Олександр керує «ТБК» як директор.

Іншим керівним партнером TECHIA є Олег Крот, який також є співвласником ТОВ «Дайнлайн Констракшн» – компанії, яка займається проєктуванням екотехнопарку на замовлення холдингу. Іншим співвласником «Дайнлайн Констракшн» донедавна був Сергій Тітов – кум Артема Шила.

Крім того, юридична компанія «Прикер», яку Шило оформив у 2021 році, коли не перебував на державній службі, зареєстрована за адресою АО «Тарасюк і партнери», власники якого Сергій Тарасюк і Анна Бринь супроводжували ліцензування «ТБК» та захищали компанію у суді.

Дружина керівника Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму Артема Шила Ірина в соцмережах демонструє розкішні аксесуари та дорогі статки.

Шило, яка в Інстаграмі називає себе дівочим прізвищем Попова, активно повідомляє про своє життя під час війни, підкріплюючи інформацію фотографіями.

2021 рік Ірина проводжала у лондонському готелі «Савой».

А жахливий 2022-й зустріла вже на Домінікані.

Після Домінікани Ірина повернулася в Київ, де влаштувала скромний корпоратив, продемонструвала браслет Bulgary serpenti за $35 000 і влаштувала кілька фотосесій.

У СБУ відбулися кадрові зміни. Артема Шила звільнили з займаної посади_1

Читайте також:
Опінії
У парламентсько-президентській республіці, якою є Україна, президенту надано в особисте управління потужний орган. По суті карально-силовий.
07 лютого, 13:42
Опінії
Українські спеціальні служби нарешті змогли перевершити не тільки російські. А, що найважливіше, навіть деякі західні разом узяті.
28.08.2023, 20:28
Кримінал
Начальник Мукачівського відділу контррозвідки СБУ Андрій Панарін разом із підлеглими побили колишнього ректора академії СБУ Віктора Мікуліна
25.06.2023, 16:38
Опінії
Офіс Президента тримає язика за зубами у справі Володимира Сівковича і його підлеглого Олега Кулініча. Зе-влада по вуха у власному лайні.
06.04.2023, 18:36
Війна
Правоохоронці проводять перевірку документів громадян та огляд автомобілів та попереджають про можливі обмеження проходу
21.01.2023, 12:01
Війна
"Окремі з них зараз ходять на допити"
21.12.2022, 18:25