У сценарії навчань в Білорусі є план умовного розгрому військ України

ВІЙНА
28 січня, 10:46
У сценарії навчань в Білорусі є план умовного розгрому військ  України
Фото: google

У середині лютого на білоруській території в рамках спільних маневрів будуть задіяні військові підрозділи Білорусі та Росії

Оприлюднено деталі сценарію російсько-білоруських навчань з умовним нападом на країну військ "Западных" та "Республики Днепровия".

Про це повідомляє "Останній Бастіон" із посиланням на начальника Генерального штабу Збройних сил Білорусі генерал-майора Віктор Гулевича.

У середині лютого на білоруській території в рамках спільних маневрів будуть задіяні військові підрозділи Білорусі та Росії. Самі маневри пройдуть у два етапи.

На першому етапі до 10 лютого військові підрозділи перегрупуються та прибудуть до місць проведення навчань. Головне завдання – у короткий термін створити угруповання військ.

Активна фаза навчань розпочнеться 10 лютого. В основу сценарію покладено активність "терористичних формувань та сепаратистів", бажання окремих держав "домінувати" у регіоні.

За легендою навчань, на маневрах "Западным" (умовна Європа) протистоятимуть "Республика Полесье" (умовна Білорусь) та "Северная Федерация" (умовна Росія).

Головною причиною загострення обстановки є прагнення "Западных" дестабілізувати ситуацію на території "Республика Полесье".

Також змінити її політичне керівництво, домогтися ліквідації "Союзної держави" на користь подальшого послаблення "Северной Федерации".

Після того як "Западным" не вдалося ініціювати внутрішній конфлікт, вони розпочали реалізацію найбільш "радикальних заходів".

Використовуючи підконтрольні "терористичні організації та опозицію", спровокували збройний конфлікт із сусідньою з Союзною державою "Республикой Днепровия" (умовна Україна).

У сценарії навчань в Білорусі є план умовного розгрому військ  України_1

Під приводом проведення миротворчої операції "Западные" ввели свої війська на територію республіки та встановили контроль над низкою її західних областей (Україною).

Після цього, за словами Віктора Гулевича, "Западные" вимагали від "Республики Полесье" припинити посягання на демократичні права, звільнити політичних ув’язнених та передати владу справжнім лідерам країни.

Далі буде відмова на ці вимоги, а "Западные" в короткий термін сформували військове угруповання, у тому числі – на західних територіях “Республикой Днепровия”, і розв’язали агресію проти Союзної держави.

Віктор Гулевич розповів, що у відповідь на це "Республика Полесье" та "Северная Федерация" прагнуть забезпечити стабільність у регіоні, а також зберегти свою цілісність та незалежність, спираючись на норми міжнародного права.

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Війна
У Добрушському районі міг впасти, або був збитий гелікоптер
13 квітня, 14:20
Війна
Білоруси показали своє ставлення до окупаційних військ московії
13 квітня, 12:35
Війна
Попри здоровий глузд і волю білоруського народу, диктатор Лукашенко втягнув Білорусь у російську військову авантюру
21 березня, 12:48
Війна
Поки кремлівський бункерний щур і його чекістське оточення намагаються знищити Україну, наші захисники зачищають вороже лігво у Білорусі.
20 березня, 21:52
Економіка
Індуси збиралися закупити в Білорусі 1 млн. тонн калійних добрив — попри західні санкції
20 лютого, 11:21
Війна
Вірний сателіт в черговий раз доводить свою відданість московському господарю
08 лютого, 09:26