У Сенаті США назвали поправки Путіна до Конституції РФ незаконними

СВІТ
05 липня, 15:33
У Сенаті США назвали поправки Путіна до Конституції РФ незаконними
Фото: Twitter

Тижневе голосування щодо поправок до Основного Закону з метою обнулити президентські терміни Владіміра Путіна слід вважати нелегітимним.

Із такою думкою 2 липня на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter виступив голова комітету Сенату США з міжнародних справ і представник Республіканської партії від штату Айдахо Джим Риш.

За його словами, народ РФ заслуговує на краще, ніж довічне правління чинного володаря Кремля, котрий марить війною.

«В останній день путінського "плебісциту" щодо схвалення його конституційних поправок, будь-яких питань про результати цього волевиявлення не залишилося. Це липове голосування, замасковане під референдум, знищило залишки легітимності Путіна, а отже і демократії в Росії у цілому», — підкреслив американський сенатор-республіканець.

Читайте також:
Верховний Суд пояснив, хто повинен відшкодувати шкоду, завдану військовим, що порушив правила руху.
12:48
Оперуповноваженого Лиманського відділу поліції на Одещині затримали під час отримання хабаря за закриття кримінального провадження.
04 серпня, 10:23
А в Полтаві новина про спецслужбіста, який торгував даними телефонних розмов громадян, зникла з інформаційного простору.
24 липня, 10:24
Двом одеським правоохоронцям, які сприяли проституції, оголосили про підозру у вчиненні злочину, пов’язаного з торгівлею людьми.
17 липня, 10:44
Начальник сектору протидії наркозлочинності Житомирського управління Національної поліції постане перед судом за збут наркотичних речовин.
15 липня, 10:13
У Миргородському районі зафіксували кар'єр, з якого тривалий час вивозили корисні копалини з метою неправомірної вигоди.
27 червня, 08:58