У «Слузі народу» заявляють, що не приймуть законопроект про Донбас без «дозволу» Росії

УКРАЇНА
04.10.2019, 11:52
У «Слузі народу» заявляють, що не приймуть законопроект про Донбас без «дозволу» Росії

Голова парламентського комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва від фракції «Слуга народу» Богдан Яременко проговорився, що депутати готові виконувати розпорядження з Москви.

Як повідомляє «Інтерфакс», Яременко заявив, що підготовкою законопроекту про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей займеться Верховна Рада за сприяння Офісу президента, але виключно за згоди Росії.

«Це буде не тільки рішення Верховної Ради, але це буде узгоджена з Росією позиція. І наші спроби винести це питання на референдум теоретично можуть бути сприйняті Росією як спроба України не виконувати свої зобов’язання, і це може зірвати мирні домовленості. Ми маємо враховувати і таку можливу реакцію Росії», – зазначив нардеп.

Яременко також зазначив: «Готувати (законопроект. – ОБ) буде Верховна Рада України. Немає жодних сумнівів, що оточення президента, його радники, співробітники Офісу президента будуть задіяні в цій роботі, оскільки вони є учасниками переговорів із РФ, є носіями знань про те, які умови окреслені, і з посередниками міжнародними, і Російською Федерацією як державою, яка може диктувати нам умови, оскільки її війська розміщуються на нашій території».