У США створять прототипи супутників виявлення гіперзвукової зброї

СВІТ
29.12.2021, 17:47
У США створять прототипи супутників виявлення гіперзвукової зброї
Фото: google

Для захисту від гіперзвукового озброєння потрібні нові супутники.

Компанії L3Harris Technologies та Northrop Grumman захистили проекти супутників виявлення гіперзвукової зброї

Про це повідомляють в компаніях L3Harris Technologies та Northrop Grumman.

Система раннього попередження про пуски ракет США сьогодні в основному складається із супутників інфрачервоного та оптичного виявлення.

Вони знаходяться на геостаціонарній орбіті й не вміють визначати та відстежувати високоманеврені гіперзвукові апарати.

2018 року американські військові оголосили, що для захисту від гіперзвукового озброєння потрібні нові супутники.

Так виник проект HBTSS (Hypersonic and Ballistic Tracking Space Sensor, космічний апарат виявлення гіперзвукових і балістичних цілей).

Він передбачає створення на низькій навколоземній орбіті угруповання з безлічі супутників, здатних обмінюватися даними цілевказання один з одним.

У січні агентство з протиракетної оборони США уклало контракти на розробку прототипів нових супутників з Northrop Grumman та L3Harris Technologies.

«L3Harris швидко просувається, у співпраці з нашим замовником, щоб надати прототипи супутників, які продемонструють якість обслуговування управління вогнем, необхідне для підтримки знищення гіперзвукової зброї», – розповідають у компанії L3Harris Technologies.

Обидві компанії повинні представити повністю зібрані прототипи супутників не пізніше липня 2023 року, після чого військові розпочнуть їх випробування.

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Політика
Війна рф проти України показала, що боєприпаси калібру 155 мм відіграють ключову роль на сучасному полі бою та потрібні у великій кількості.
30 червня, 12:39
Війна
рф, ймовірно, розпочала серійне виробництво дрона-камікадзе «Герань-3».
30 червня, 10:03
Світ
Балтійські країни денонсують заборону на протипіхотні міни: у фокусі — оборона від росії.
28 червня, 12:06
Політика
Іран переорієнтовується на китайські винищувачі J-10C після втрат у війні з «Ізраїлем» та США.
27 червня, 17:17
Війна
Нам потрібні інновації, адже без них не витримаємо тиску окупаційно-терористичного контингенту. Дуже прикро, що Зе-владі на це все плювати.
20 червня, 08:21
Війна
Окупаційно-терористичний контингент московії озброївся завдяки КНДР. Пхеньян передав агресору для війни проти України чимало «дарунків».
18 червня, 13:45