США виділили майже 25 млн допомоги для українських прикордонників

ВІЙНА
29.12.2021, 09:43
США виділили майже 25 млн допомоги для українських прикордонників
Фото: google

Проект розпочнеться в січні та буде реалізований протягом року

Державна прикордонна служба України зареєструвала відповідно до ухвалених рішенням Кабінету Міністрів України вимог Проект міжнародної технічної допомоги обсягом 20 мільйонів доларів від США, повідомили у пресслужбі відомства.

Держкордонслужба спільно з відділом з правоохоронних питань посольства США в Україні провели роботу для посилення спроможностей українського прикордонного відомства.

«Ми щиро вдячні нашим партнерам за допомогу в підвищенні потенціалу служби. Результатом нашої співпраці став новий Проект міжнародної технічної допомоги. Зважаючи на старі та нові виклики, він направлений на безпеку північного та східного кордонів України», – зазначив голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.

 Проект розпочнеться в січні та буде реалізований протягом року. Обсяг домовленого фінансування – 20 млн. доларів США. Він сприятиме забезпеченню першочергових потреб прикордонних підрозділів.

США виділили майже 25 млн допомоги для українських прикордонників_1

«Сучасні засоби відеофіксації та безпілотні комплекси, індивідуальний захист прикордонників, а також забезпечення їх розташування в польових умовах, посилення транспортом та засобами зв’язку – це ті потреби, які ми узгодили з нашими стратегічними партнерами», – наголосив Сергій Дейнеко.

Технічну та іншу допомогу буде направлено всім прикордонним загонам, які виконують завданні на кордоні з Росією та Білоруссю.

«В рамках співробітництва з Державним Департаментом США за Програмою питань експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) днями зареєстровано ще один Проєкт. За ним партнери допоможуть нам в розвитку інфраструктури кордону. Зокрема, це буде допомога в нарощенні можливостей відомства елементами, що використовуються в облаштуванні кордону та розбудові систем дистанційного спостереження. Обсяг фінансування погоджено у розмірі 4,5 мільйона доларів США», – повідомив керівник ДПСУ.

Раніше в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів» прикордонники отримали три швидкісні човни UMS Boats.

 

 

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Світ
Річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.
19 квітня, 22:46
Війна
Це необхідні заходи безпеки в умовах гібридної війни
23 лютого, 15:43
Війна
Ці гелікоптери отримані в рамках угоди між Урядами України та Франції
14 січня, 13:10
Війна
Він не допоможе втримати важку техніку, але допоможе виграти час
28.12.2021, 09:12