У США запустили безпілотні автобуси

СВІТ
22 серпня, 08:21
У США запустили безпілотні автобуси

У Сан-Франциско запустили безпілотні автобуси. Регулятори у штаті Каліфорнія схвалили розширення роботи "роботаксі"

У Сан-Франциско запустили автобуси без водіїв – напередодні регулятори у штаті Каліфорнія схвалили розширення роботи "роботаксі".

Про це повідомляє AP News.

Безкоштовний автобус курсуватиме щодня за фіксованим маршрутом з сімома зупинками і з'єднає житлові квартали з магазинами та громадськими центрами.  

У автономному транспортному засобі, який не має ні водійського сидіння, ні керма, працює супроводжуючий, який за потреби може керувати автобусом за допомогою ручного контролера. Шатл може вмістити до 10 пасажирів і працюватиме з 9 ранку до 18 вечора щодня і курсуватиме кожні 20 хвилин.

У місті є два шатли, тож один з них може заряджатися, поки інший перевозить пасажирів. Послуга шатлу пропонується в рамках грантової пілотної програми, яка має допомогти оцінити, як автономні транспортні засоби можуть доповнити систему громадського транспорту.

Пілотний проєкт автономних шатлів був запущений після того, як Каліфорнійська комісія з комунальних послуг дозволила двом конкуруючим компаніям роботаксі, Cruise і Waymo, пропонувати цілодобові пасажирські перевезення в Сан-Франциско. Шатли експлуатуються компанією Beep.

Каліфорнія надала дозвіл попри численні скарги на те, що таксі без водіїв здійснюють несподівані зупинки, створюють затори на дорогах і блокують проїзд машин екстрених служб. У середу місто звернулося до комісії з проханням призупинити розширення мережі роботаксі.

Читайте також:
Світ
Гантеру Байдену може загрожувати максимум 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним.
09:27
Світ
Військово-політичний режим у Тегерані не втручатиметься у війну Ізраїля проти Палестини. Шиїти вкотре надурили довірливих сунітів.
08:12
Світ
Віднині отримати багряний паспорт із золотим німецьким орлом стане складніше. Прохач має заприсягтися, що визнає право Ізраїля на існування.
вчора, 21:55
Світ
Проігнорувавши дані іноземних розвідок про напад ХАМАС 7 жовтня сіоністи взялися за відому їм практику. Брехати, брехати і ще раз брехати.
вчора, 19:41
Світ
Поки бойовики ЦАХАЛ стирають з лиця Землі смугу Ґази, на Західному березі річки Йордан триває тихий терор. Окупанти діють згідно з Торою.
вчора, 14:54
Світ
Наразі відомо про двох загиблих та чотирьох поранених.
вчора, 10:00