У тимчасово окупованому Криму впав російський військовий літак

ВІЙНА
28 березня, 17:50
У тимчасово окупованому Криму впав російський військовий літак

Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО

У Севастополі впав у море російський військовий літак. Про це повідомив так званий «губернатор» Ак'яру (Севастополя) Міхаіл Развожаєв.

Причин падіння поки що немає, однак існує припущення, що справжньою причиною його падіння стала робота російського ППО.

Як зазначив гауляйтер тимчасово окупованого Ак'яру, пілот катапультувався.

«Його підібрали рятувальники Рятувальної служби Севастополя на відстані двохсот метрів від берега. Його життю нічого не загрожує», – написав він.

Близько 17:00 за київським часом у тимчасово окупованому Ак'ярі пролунав вибух. Після цього в мережі стали з'являтися відео з нібито збитим літаком і льотчиком, який катапультується.

Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24
Війна
У ворога немає достатніх сил для загарбання найбільшого українського міста на Сході. Московити здійснюватимуть диверсії, рейди та обстріли.
12 травня, 15:03
Опінії
Українцям важливо за будь-яких обставин подіватися на краще, але діяти, враховуючи найгірше. І бути готовим до всього, що станеться.
12 травня, 09:18
Війна
Чоловіки з острова несвободи віддають інтернаціональний борг «старшому братові» із РФ. Ціна питання — кругленька сума у доларах.
07 травня, 12:37
Кримінал
54-річний генерал-лейтенант окупаційно-терористичного контингенту РФ керував чистками у Димері. Це сталося у лютому-березні 2022-го.
23 квітня, 12:27
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41