У травні 11 нардепів жодного разу не відвідали Раду, - Комітет виборців України.

УКРАЇНА
02.06.2018, 06:54

Лише 162 народні депутати відвідали всі пленарні засідання Верховної Ради у травні. Всього за місяць відбулося дванадцять засідань. Жодного разу не були зареєстровані в залі ВР 11 депутатів: Андрій Білецький, Дмитро Ярош, Євгеній Мураєв, Сергій Мельничук (всі позафракційні), Денис Дзензерський (НФ), Петро Сабашук (БПП). 

Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін (Опозиційний блок), Олександр Онищенко та Сергій Клюєв (позафракційні). Не відвідував ВР також В’ячеслав Константіновський, який написав заяву про складання депутатських повноважень і Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Серед фракцій і груп ВР найнижчі показники відвідування у “Волі Народу” та “Відродження”. За даними письмової реєстрації в середньому на засіданнях були відсутні з невідомих причин третина депутатів цих груп: 36% депутатів “Волі Народу” та 34% — “Відродження”.

Також низькі показники в “Опозиційного блоку”. З невідомих причин засідання пропустили 28% депутатів фракції.

Щодо інших політичних сил показники є вищими. Так, з невідомих причин в середньому були відсутні 17% депутатів БПП, по 16% депутатів “Батьківщини” та “Народного Фронту”, 13% — Радикальної партії Олега Ляшка.

Найбільше депутатів пропустили роботу в п’ятницю 25 травня — відсутні без поважних причин 127 осіб.