У Туапсе зупинився НПЗ після атаки безпілотників

ВІЙНА
18.05.2024, 07:25
У Туапсе зупинився НПЗ після атаки безпілотників

17 травня СБУ спільно з ГУР атакували російські військово-логістичні об'єкт

Унаслідок пожежі російський нафтопереробний завод у Туапсе аварійно закрили, повідомляє Reuters.

За даними співрозмовника видання, у ніч на 17 травня безпілотники влучили у виробничий блок скрапленого нафтового газу. При цьому установка перегонки сирої нафти залишилася неушкодженою.

«Під час пожежі не було чорного диму. Це означає, що це просто спалювання газу», — зазначило джерело.

Співрозмовник видання також додав, що з технічного погляду є можливість обійти блок скрапленого газу і перезапустити нафтопереробний завод «відносно скоро».

17 травня СБУ спільно з ГУР атакували російські військово-логістичні об'єкти, розташовані в Криму і на російському узбережжі Чорного моря.

СБУ і ГУР спільно вдарили по Севастопольській бухті, розвідники — по морському порту Новоросійська, а СБУ — атакували Туапсинський НПЗ.

Читайте також:
Кримінал
Росіяни заявили, що виконавці теракту в «Крокусі» нібито працювали на Україну.
29 червня, 17:47
Війна
За цю атаку взяли відповідальність збройні сили Галгайче, місцева підпільна структура, яка протистоїть російським окупантам.
27 червня, 06:45
Війна
Ймовірно, регіони атакували українські дрони.
26 червня, 08:20
Війна
Напад на НАТО, відносини з Іраном і переговори з Україною: головні тези з пресконференції путіна
19 червня, 09:31
Війна
Лише у травні 2025 року окупанти втратили 35 370 своїх військових.
12 червня, 09:00
Війна
Мрія про Кремль: місія (поки що) нездійсненна.
11 червня, 17:01