У Туреччині викрили чергову шпигунську мережу «Моссад»

КРИМІНАЛ
06 березня, 08:27
У Туреччині викрили чергову шпигунську мережу «Моссад»
Фото: Anadolu Ajansı

Затримано 7 підозрюваних у передачі інформації ізраїльській спеціальній службі. Фігурантами виявилися громадяни Турецької республіки.

Такі відомості оприлюднив чинний міністр внутрішніх справ країни Алі Єрлікая, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що сіоністи ні на мить не припиняють дій, розрахованих на дестабілізацію внутрішньої (суспільно-політичної) ситуації у Туреччині.

Під час спільної операції Національного розвідувального агенства й Антитерористичного відділу Управління поліції Стамбула затримано 7 підозрюваних у передачі секретних даних співробітникам «Моссад». Серед затриманих — приватний детектив та ексдержслужбовець Хамзá Турхáн Айбéрк, який періодично брав участь у ранкових ефірах місцевих телеканалів.

Очільник турецького МВС наголосив, що неназвані агенти ізраїльської спецслужби встановили зв'язок з Айберком через шпигуна на позивний «Вікторія». Починаючи від 2019 року фігурант організував угруповання, яке збирало та передавало інформацію «Моссад» в обмін на грошову винагороду.

«Ми встановили, що Хамза Турхан Айберк отримав перші інструкції щодо майбутньої роботи у Белграді 5 років тому. Спочатку ізраїльська розвідка доручала йому виконання нескладних завдань. Під координацією «Моссад» він користувався програмами для зашифрованого зв'язку. Оплату послуг отримував у криптовалюті, щоби не було відображено в офіційних документах. Окрім передачі інформації, Айберк також займався погрозами та стеженням за критиками Ізраїля», — заявив Алі Єрлікая.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що в Україні прислуга сіоністів керує державою із Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.

Читайте також:
Війна
росія впливає навіть на освітній процес.
07 травня, 16:45
Світ
У разі успіху ця програма значно розширить можливості американського уряду і військових
16 березня, 19:00
Політика
Рівно 20 років тому Марк Цукерберґ разом з однокурсниками створили найбільшу соціальну мережу. Вона була покликана єднати людей у світі.
08 березня, 06:00
Опінії
Українським захисникам не слід чекати на ракети дальньої дії німецького виробництва. Як і на відправлення солдатів Бундесверу.
06 березня, 13:45
Війна
Telegram – секретний інструмент російських спецслужб
03 лютого, 13:35
Війна
Заборона стосується не тільки робочих комп'ютерів, а й особистих пристроїв аналітиків.
29 січня, 15:40