У Туреччині триває масова зачистка «ізраїльської» агентури

КРИМІНАЛ
02 січня, 21:21
У Туреччині триває масова зачистка «ізраїльської» агентури
Фото: Oda TV

Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.

Реджеп Тайїп Ердоган усе ж таки перейшов від гасел до справ. Турецька влада взялася за розгалужену сіоністську мережу шпигунів і терористів, які мали на меті дестабілізувати ситуацію на тлі невдач ЦАХАЛ у смузі Ґази.

Відповідні кадри із місця затримання 33 небезпечних злочинців оприлюднило одне з провідних видань чорноморської країни Yeni Şafak. Зазначається, що сьогодні (2.I.2024) турецька поліція провела низку операцій у восьми провінціях, більшість підозрюваних затримано у Стамбулі.

Під час розслідування та арешту у руках правоохоронних органів Туреччини опинилися 33 шпигуни сіоністського угруповання «Моссад»; деякі підозрювані визнали причетність до спецслужби Ізраїля. Як з'ясувалося, агентурна мережа займалася вербуванням і шпигунством щодо іноземних громадян у Туреччині.

У рамках розслідування, організованого Генеральною прокуратурою міської громади Стамбула, встановлено, що «ізраїльські спецслужби [конкретно, «Моссад» — прим. ред.] планували атаки на цивільні об'єкти та викрадення іноземців, які проживають у Туреччині». На цю мить триває розшуки інших членів ворожої агентури.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів пам'ятати про те, як ізраїльський режим роками шантажує американських посадовців компроматом. Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністи створили цілу агентурну мережу.

Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25
Життя
Діти з окупованої торік росіянами перлини Приазов'я отримали іграшки, розмальовки, книжки та солодощі. Все це з рук наших захисників.
06.12.2023, 14:26