У Вашингтоні знешкодили гніздо шершнів-убивць

12 листопада, 18:25

Азіатський шершень Vespa mandarinia - найбільший у світі.

У Вашингтоні ентомологи знищили велике гніздо азіатського шершня, в якому мешкало до 200 маток-королев.

Азіатський шершень Vespa mandarinia - найбільший у світі. Довжина деяких особин може перевищувати 5 см, розмах крил - 7,5 см, а жало - 6 мм. Це небезпечний інвазивний вид, який полює на медоносних бджіл та інших комах.

Спочатку співробітники Департаменту сільського господарства знайшли в дуплі дерева велике гніздо, з якого витягли 85 шершнів з двома матками. Однак коли дерево розкрили, всередині виявилося набагато більше комах. В гнізді знаходилося 76 молодих маток і 108 закритих клітин з лялечками.

Гнізда азіатських шершнів можуть вміщати до 4000 комірок. Цього разу всередині було приблизно 776 комірок, 190 личинок, 112 робочих особин, 9 трутнів, 108 закритих осередків з лялечками і 76 маток-королев.

Дослідники вважають, що в цьому районі є інші гнізда, тому продовжать шукати і відловлювати шершнів. Невелика група цих комах може за пару годин вбити цілий вулик бджіл. Більш того, множинні укуси азіатських шершнів можуть вбити навіть людину.

Читайте також:
У 2015 році хлопчик увійшов в історію медицини як перша дитина, котрій була зроблена успішна операція з пересадки обох рук.
19:12
Серце, дві нирки + родинна нирка = 4 врятовані життя!
15:10
Масові святкування Різдва і Нового року на вулиці з дотриманням соціальної дистанції можуть зменшити рівень захворюваності коронавірусом.
14:53
Колишній інженер Amazon Хав'єр Санчес винайшов додаток MeowTalk. Це своєрідний перекладач з котячої мови на людську.
20 листопада, 16:07
Поспішне застосування урядами країн перших антикоронавірусних фармакологічних препаратів не вплине на спалах інфекції.
20 листопада, 09:42
Статуя Адійогі Шиви занесена в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша у світі бюст-скульптура.
19 листопада, 16:23