У «великого будівельника» із «95 кварталу» здали нерви

Опінії
05.02.2022, 09:12
У «великого будівельника» із «95 кварталу» здали нерви
Фото: Facebook

"Президент Голобородько" став заручником власної пропаганди. Недешеві "відосики" більше не діють ні на лохторат, ні на партнерів.

Український політик, громадський діяч

Днями поспілкувався зі "злими язиками" з Банкової. Розповіли багато цікавого, але найкумедніше – це те, як вони характеризують сьогодні Зеленського. 

Він не може сформулювати свою думку, він не може закінчити свою думку. Він не може контролювати свою міміку, він навіть не може зіграти розумного.

Взагалі він виглядає сумно, як голова провінційного колгоспу і висловлюється банальностями. Найстрашніше, що це бачимо не лише ми та наші партнери, але це бачать і у Москві, і це дуже погано.

Кажуть, що він – нервовий та нестабільний. Зверніть увагу, це не моя характеристика "найвеличнішого політичного лідера сучасності", за версією Андрія Єрмака.

Як стало відомо, останньою краплею, котра розлютила Зеленського, виявилося те, що навіть його оточення перестало ставити вподобайки під дописами, викладені пресслужбою Офісу Президента у соціальних мережах. Володимир Олександрович виявився дуже чутливим до такого; певно, моніторить ситуацію.

А рейтинги та кризи з усіх боків, помножені на незграбні заяви президента викликають напруження у відносинах з нашими західними партнерами, не додаючи позитиву в житті недогаранта. Загалом, "великий будівельник" роздратований і нервує, адже знає кішка, чиє сало з'їла.

Читайте також:
Опінії
Його максимум – шось нарішать особисто і одноразово, а не системно і щоб працювало само.
24 квітня, 15:05
Мистецтво
24 червня на лондонському стадіоні світового класу "Wembley" відбудеться масштабний благодійний концерт.
06 березня, 17:37
Опінії
Чому Тимошенко, Арестович та вже колишній нардеп Трухін замість негайної мобілізації до лав ЗСУ, спокійно виїжджають за кордон
28 лютого, 12:23
Політика
Володимир Оманський втомився, але голова держави Андрій Єрмак продовжує використовувати його. Ляльководу з Банкової потрібна маріонетка.
26 лютого, 07:00
Опінії
Свою раптову подорож Європою Зеленський розпочав у Лондоні, потім вирушив до Парижа.
10 лютого, 16:07
Політика
Але, Вова, може почнеш спочатку з себе і Оману?
28 січня, 09:50