У «великого будівельника» із «95 кварталу» здали нерви

Опінії
05 лютого, 09:12
У «великого будівельника» із «95 кварталу» здали нерви
Фото: Facebook

"Президент Голобородько" став заручником власної пропаганди. Недешеві "відосики" більше не діють ні на лохторат, ні на партнерів.

Український політик, громадський діяч

Днями поспілкувався зі "злими язиками" з Банкової. Розповіли багато цікавого, але найкумедніше – це те, як вони характеризують сьогодні Зеленського. 

Він не може сформулювати свою думку, він не може закінчити свою думку. Він не може контролювати свою міміку, він навіть не може зіграти розумного.

Взагалі він виглядає сумно, як голова провінційного колгоспу і висловлюється банальностями. Найстрашніше, що це бачимо не лише ми та наші партнери, але це бачать і у Москві, і це дуже погано.

Кажуть, що він – нервовий та нестабільний. Зверніть увагу, це не моя характеристика "найвеличнішого політичного лідера сучасності", за версією Андрія Єрмака.

Як стало відомо, останньою краплею, котра розлютила Зеленського, виявилося те, що навіть його оточення перестало ставити вподобайки під дописами, викладені пресслужбою Офісу Президента у соціальних мережах. Володимир Олександрович виявився дуже чутливим до такого; певно, моніторить ситуацію.

А рейтинги та кризи з усіх боків, помножені на незграбні заяви президента викликають напруження у відносинах з нашими західними партнерами, не додаючи позитиву в житті недогаранта. Загалом, "великий будівельник" роздратований і нервує, адже знає кішка, чиє сало з'їла.

Читайте також:
Політика
Російський бізнес в Україні почувається безпечніше, ніж в Європейському союзі чи США, але влада свідомо замовчує це.
08 серпня, 18:45
Політика
Соратники Віктора Медведчука досі при владі в Україні, бо команді Володимира Зеленського вигідно тримати їх на короткому повідці.
09 липня, 17:09
Опінії
Зеленський доручив головкому ЗСУ Залужному перевірку логістики, за яку відповідає міністр оборони Резніков.
15 червня, 15:45
Політика
Комедіант Зеленський, який грає роль президента України, звинуватив світових лідерів у власній безпорадності
14 червня, 12:30
Опінії
Криворізька обслуга олігархів продовжує свої танці на кістках. Але навіть пофарбовані у синьо-жовті барви Голобородьки – це не патріоти.
29 травня, 18:29