У «великого будівельника» із «95 кварталу» здали нерви

Опінії
05.02.2022, 09:12
У «великого будівельника» із «95 кварталу» здали нерви
Фото: Facebook

"Президент Голобородько" став заручником власної пропаганди. Недешеві "відосики" більше не діють ні на лохторат, ні на партнерів.

Український політик, громадський діяч

Днями поспілкувався зі "злими язиками" з Банкової. Розповіли багато цікавого, але найкумедніше – це те, як вони характеризують сьогодні Зеленського. 

Він не може сформулювати свою думку, він не може закінчити свою думку. Він не може контролювати свою міміку, він навіть не може зіграти розумного.

Взагалі він виглядає сумно, як голова провінційного колгоспу і висловлюється банальностями. Найстрашніше, що це бачимо не лише ми та наші партнери, але це бачать і у Москві, і це дуже погано.

Кажуть, що він – нервовий та нестабільний. Зверніть увагу, це не моя характеристика "найвеличнішого політичного лідера сучасності", за версією Андрія Єрмака.

Як стало відомо, останньою краплею, котра розлютила Зеленського, виявилося те, що навіть його оточення перестало ставити вподобайки під дописами, викладені пресслужбою Офісу Президента у соціальних мережах. Володимир Олександрович виявився дуже чутливим до такого; певно, моніторить ситуацію.

А рейтинги та кризи з усіх боків, помножені на незграбні заяви президента викликають напруження у відносинах з нашими західними партнерами, не додаючи позитиву в житті недогаранта. Загалом, "великий будівельник" роздратований і нервує, адже знає кішка, чиє сало з'їла.

Читайте також:
Опінії
Нереальні заяви, які вдарять по іміджу держави та Зеленського вже в грудні
11 червня, 18:55
Політика
На день журналістики дуполизи із Главкома охрестили Зеленського «світовим лідером».
07 червня, 09:00
Економіка
НБУ підняв курс долара після триденного зниження.
06 червня, 18:00
Опінії
В той час як європейці безкоштовно надавали своє житло українцям…
04 червня, 09:05
Політика
Ухилянт Зеленський, який разом з регентом Єрмаком узурпували владу в Україні, вчергове звинуватив Байдена
01 червня, 17:06
Політика
Зеленський вважає, що всі навкруги такі ж недалекі, як і він
01 червня, 13:24