Зеленський мавпує Винниченка, готуючи акт про капітуляцію

ПОЛІТИКА
28 січня, 06:51
Зеленський мавпує Винниченка, готуючи акт про капітуляцію

Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.

Таку думку на своєму Telegram-каналі виклав ветеран російсько-української війни Микола Кравченко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Учасник бойових дій на Сході переконаний, влада "слуг неукраїнського народу" сьогодні все більше нагадує соціалістичний уряд УНР.

«Зеленський це – Винниченко XXI століття. Тобто, влада в Україні марно вірить у можливість діалогу з російськими окупантами та ненавидить добровольців, готових стати на захист їхньої власної країни. Очільник того уряду до болю нагадує сучасного президента. Перший був відомим в народі письменником, другий – популярним у люмпенів коміком. Щойно армія червоних ввійшла в Україну Винниченко кинув свій уряд, країну і народ. А потім писав з еміграції неадекватні пасквілі, наприклад "Слово за тобою, Сталіне". Немає сумнівів у тому, що Зеленський діятиме так само, хіба що "Слово за тобою, Путіне" за нього напише якийсь найманий райтер», – зазначив Микола Кравченко.

При цьому ветеран російсько-української війни додає, що всіх нас має хвилювати не доля Зеленського чи його "слуг", а загроза повторення трагедії 100-річної давнини, яку може унеможливити тільки згуртована нація, сильна і вмотивована армія.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", так званий "президент Голобородько" через канал "Дом" хоче знищити реформу телерадіомовлення.

Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18
Полтава
Замість розв'язання проблем міста, Олександр Мамай продовжує займатися політичними інтригами
24.12.2021, 17:09