У Вірменії відбувається спроба військового перевороту

СВІТ
25 лютого, 15:22
У Вірменії відбувається спроба військового перевороту
Фото: Фейсбук

Військові проросійськи налаштовані.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян оголосив про спробу військового перевороту в країні. Заява Пашиняна прозвучало після того, як генштаб Вірменії поставив ультиматум Пашиняну та чинному уряду країни з вимогою негайно скласти свої повноваження.

Все почалося з того, що Пашинян заявив, що російські балістичні ракети «Іскандер» не ефективні і практично марні. За його словами, війну в Карабасі вірмени програли через неефективність російської зброї.

У Генштабі  вірменської армії заперечили Пашиняну. Через що він звільнив першого заступника начальника генштабу збройних сил Тирана Хачатряна, який назвав слова Пашиняна про «Іскандери» несерйозними.

У Вірменії відбувається спроба військового перевороту_1

Нікол Пашинян опинився в глухому куті

Пашинян, коментуючи в інтерв'ю порталу 1in.am слова екс-президента Сержа Саргсяна про те, що Єреван міг би використовувати російські ракетні комплекси в ході бойових дій в Нагірному Карабаху восени 2020 року, заявив, що тоді наявні у Вірменії «Іскандери» не вибухнули або вибухнули лише на 10%».

У Вірменії відбувається спроба військового перевороту_2

Російські ракетні комплекси – це звичайний металолом.

Російські ракетні комплекси виявилися металоломом.

Відомо, що на озброєнні Вірменії в Карабасі було 16 ракетних комплексів, в тому числі «Іскандери». 
 
Нагадаємо, у листопаді минулого року генерал-полковник Мовсес Акопян, який пішов з поста головного військового інспектора Вірменії, заявляв, що під час боїв вірменські військові пустили в дію «Іскандери»: «Так були застосовані, але не можу сказати, в якому напрямку».

В Єревані почалися зіткнення між прихильниками і противниками Пашиняна

Тим часом в Єревані почалися зіткнення між прихильниками і противниками Пашиняна. Ба більше, майже на всій території Вірменії спостерігається загострення ситуації.

На площах міст збираються як прихильники, так і противники чинного прем'єр-міністра Вірменії, що може вилитися в дуже серйозні зіткнення.

Колишні президенти Вірменії Серж Саргсян і Роберт Кочарян закликали вірмен підтримати військових, які вимагають від Пашиняна піти у відставку.

Вірменський генштаб пригрозив: У разі застосування поліцією сили проти учасників мітингу за відставку Пашиняна, армія увійде в Єреван.

Наразі у небі над Єреваном з'явилися МіГ-29.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.

Читайте також:
Лишається порадити керівникам штабу ООС звернутися до психіатра.
вчора, 18:30
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
21 квітня, 14:49
Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.
17 квітня, 07:01
Спецслужби РФ намагаються створювати напругу у всьому світі.
16 квітня, 18:34
Колективний Захід ніколи та ні за яких обставин не буде безпосередньо воювати проти Кремля за Україну.
15 квітня, 09:12
Захід вже двічі здавав Україну Росії – в 1920-их роках та в 1945 в Ялті.
13 квітня, 22:36