У Вірменії зареєстровано нову політичну партію «Вірменський Бастіон»

СВІТ
02.11.2023, 12:24
Амрам Петросян
Амрам Петросян

Партія має зв'язок з Україною. Що відомо про неї та її лідера?

Нова політсила з'явилася в дуже складний період для вірменського суспільства і разюче відрізняється від багатьох дівочих гравців вірменської політсистеми.

Нову партію очолив політик Амрам Петросян. Він тривалий час перебував у політичній тіні та займався питаннями дипломатії. Останні кризові події у Вірменії, мабуть, стали слушним моментом для створення нової політичної партії в країні.

Раніше Петросян був помічений у політичному житті України, де до революції 2014 року очолював «Партію пенсіонерів» (яка була у першій десятці на парламентських виборах).

У Вірменії зареєстровано нову політичну партію «Вірменський Бастіон»_1

Свої подальші інтереси він зосередив на дипломатичних відносинах в Європі, Африці, Латинській Америці, Південно-Східній Азії.

Як дипломат, Петросян був учасником численних заходів організованих московією в рамках СНД.

У 2019 році він був нагороджений дипломом «Россотрудничества»
У 2019 році він був нагороджений дипломом «Россотрудничества»
У 2021 році Петросян приймав російських дипломатів у Вірменії
У 2021 році Петросян приймав російських дипломатів у Вірменії
У 2019 році він вітав росіян з «Днем росії»
У 2019 році він вітав росіян з «Днем росії»

Можна припустити, що зовнішні зв'язки потрібні були Петросяну не просто так, а заради якоїсь більшої мети, яка стала очевидною тільки зараз.

Як фахівець із створення політичних сил впливу саме в періоди кризи, Амрам Петросян з'явився у Вірменії у відповідний час. Близькі до нього джерела стверджують, що в нього досить високі політичні амбіції, і те, що ця «темна конячка» вступила зараз у велику гру, означає, що цілі у «Вірменського Бастіону» направду серйозні.

Символічне перетягування каната між двома силами у Вірменії — опозицією та прем'єром Ніколом Пашиняном — вже набридло «глядачам», оскільки ніяк не впливає на загальну політичну обстановку в країні.

Пашинян, спираючись на партію «Громадянський договір», поки що залишається на плаву. Але навіть у разі відставки для простого обивателя нічого не зміниться.

Народні настрої залишаються зрадницькими: злидні, відсутність перспектив, потрясіння від втрати Арцаху (Нагірного Карабаху) створюють атмосферу соціальної напруженості. Тож це дуже вдалий момент для Петросяна щодо введення в гру нової політичної сили.

Є думка, що Петросян має намір у своїй роботі спертися на закордонні діаспори, з якими довгі роки налагоджував та підтримував зв'язки, і сподівається на швидкий приріст прихильників усередині країни.

Зовнішньополітичні орієнтири Амрама Петросяна поки що загадка. Але очевидно, що вони мають розкритися найближчим часом. Політик, контактуючи з різними центрами впливу в різних країнах, створив за довгі роки таку зовнішньополітичну «солянку», що кінцеві цілі поки що очевидні тільки йому.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
У грудні Пашинян заявив про марність присутності російських військ у Нагірному Карабаху
10.01.2023, 13:48
Світ
Це рішення зовсім не емоційне, воно дотримується певної логіки", – заявив Саркісян.
24.01.2022, 09:51
Світ
Задля набуття власної національної ідентичності та віддалення від Піднебесної, де панує диктатура, острівна країна обрала шлях декитаїзації.
07:00
Світ
Причиною скасування візиту стало схвалення допомоги США ізраїльському режиму у розмірі $26 млрд.
вчора, 07:20
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Світ
Цього року на китайській станції заплановано дві місії вантажних космічних кораблів і дві пілотовані космічні місії.
26 квітня, 11:42