У Європі бойкотують представницю Ізраїлю на Євробаченні-2024

СВІТ
11 травня, 08:56
У Європі бойкотують представницю Ізраїлю на Євробаченні-2024

В Європі розпочався бойкот представниці Ізраїлю на Євробаченні Еден Голан через масові вбивства мирних палестинців в секторі Гази.

Частина слухачів у залі намагалася освистати її під час виступу. А у центрі Мальме, де проходить конкурс, відбулася акція за усунення ізраїльтянки.

До протесту з вимогою усунути Ізраїль від пісенного конкурсу приєднались тисячі чи навіть десятки тисяч людей, за інформацією Reuters. Зокрема, серед пропалестинських протестувальників була кліматична активістка Грета Тунберг.

Бельгійське ТБ перервало трансляцію її виступу, пустивши на чорному екрані напис: «Це профспілкова акція. Ми засуджуємо порушення прав людини державою Ізраїль. Держава Ізраїль також порушує свободу преси. Тому ми ненадовго перериваємо трансляцію. Перемир’я зараз. Зупиніть геноцид».

Про саму Еден Голан відомо, що вона тривалий час проживала на росії, і лише кілька років тому повернулася до Ізраїля.

Батько дівчини родом з Латвії, а мати – українка. Голан перебралася до росії у п'ятирічному віці, це було пов'язано з роботою її батька.

Раніше у цій країні жив та працював її дід Юрій Голан. Більше 10 років прожила у Москві, виїхала звідти лише після початку повномасштабної війни, у 2022 році.

Скандал із піснею – не єдиний, у який потрапила російська співачка.

У 2016 році вона взяла участь у «Новій хвилі» в окупованому Криму, а у 2018 виступала на сцені російського проєкту «Голос. Діти».

У Європі бойкотують представницю Ізраїлю на Євробаченні-2024_1

Після початку повномасштабної війни співачка відкрито жодного разу так і не засудила російську агресію проти України.

У своїх інтерв'ю артистка заявляла, що має «двоякі почуття» щодо московії: з одного боку вона вдячна «за старт кар'єри», але скаржилася, що росіянки називали її Наташею, бо ізраїльське ім'я було їм незвичним.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Світ
Спонсорують протестну кампанію, яка охопила всю Америку, відомі євреї: Джордж Сорос і родина Рокфеллерів. Натомість Ротшильди за Ізраїль.
28 квітня, 20:58
Світ
Поліція з кийками розганяє акцію в Техаському університеті в Остіні.
25 квітня, 10:32
Війна
Американський льотчик підпалив себе біля посольства Ізраїлю у Вашингтоні.
26 лютого, 10:30
Політика
24 лютого перед українським посольством у Гельсинкі відбувся пікет до роковин повномасштабної агресії РФ. Дипломати проігнорували захід.
25 лютого, 07:51
Політика
Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух.
19 лютого, 17:35