У заказнику «Сулинський» на Полтавщині діють браконьєри

ПОЛТАВА
13 травня, 14:56
У заказнику «Сулинський» на Полтавщині діють браконьєри

Нерестова варта водоймами області триває. Порушники продовжують виловлювати біоресурси, завдаючи чималих збитків природі.

Відповідні кадри із місця події оприлюднила пресслужба Полтавського рибоохоронного патруля. Зазначається, що на вихідних в акваторії Сулинської затоки Кременчуцького водосховища виявлено браконьєрські знаряддя.

Невідомі порушники нерестової заборони намагалися виловити рибу на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення. Інспектори за присутності поліції вилучили безгосподарський ятер встановлений на 4 бочки.

«Попереджено загибель та завдання збитків рибному господарству України на загальну суму понад 1,7 мільйона гривень. Рибу з ознаками життя, яка знаходилася в ятері повернуто у природне середовище, а водні біоресурси у пошкодженому вигляді: ляща — 179, карася сріблястого — 31, сазана і плоскирку — по 6, — загальною вагою 60 кілограмів передано до рибоприймального пункту із подальшим спрямуванням коштів до державного бюджету», — відзвітували у Полтавському рибпатрулі.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, як Велика Британія планує заборонити мисливські трофеї. Щороку британці виїжджають на південь Африки, щоби відстрілювати великих диких тварин.

Читайте також:
Кримінал
Засудженого на 5 років за роботу на агресора Тульчинського і Брацлавського чорта у рясі Йонафана відпустять. Він ховатиметься у Москві.
24 червня, 12:34
Полтава
Поціновувач незаконної риболовлі завдав шкоди українським біоресурсам на 175 тисяч гривень. Йому загрожують штрафні санкції.
06 травня, 14:45
Кримінал
Під час розслідування встановлено, що посадовець відібрав у власників транспорт на суму 11 мільйонів гривень. Тепер він постане перед судом.
02 травня, 20:38
Полтава
Жадібність і бажання легкої наживи до в'язниці можуть довести. Порушникам нерестової заборони це доводять до відома вже після затримання.
15 квітня, 08:23
Полтава
В акваторії Кам'янського водосховища правоохоронці впіймали чергового порушника нерестової заборони. Подія сталася неподалік Кременчука.
01 квітня, 20:42
Полтава
Станом на кінець березня в області діє нерестова заборона вилову риби на зимувальних ямах. Правоохоронці здійснюють профілактичні рейди.
22 березня, 08:21