У Запорізькій області викрили директора школи на хабарництві

КРИМІНАЛ
03.02.2022, 11:56
У Запорізькій області викрили директора школи на хабарництві

20 тисяч гривень неправомірної грошової винагороди отримав директор однієї з міських шкіл Бердянська.

Неназвану посадову особу затримали "на гарячому" напередодні, відзвітували у Відділі комунікації поліції Запорізької області, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що багатотисячний хабар керівник закладу освіти вимагав від батька одного з учнів нібито за "допомогу у розв'язанні проблем із навчанням".

Факт отримання неправомірної грошової винагороди було задокументовано прибулими на місце правоохоронцями; корупціонера затримали у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

«Слідчим Бердянського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Бердянської окружної прокуратури було розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Станом на тепер тривають невідкладні слідчі дії», – прокоментували ситуацію у Запорізькому обласному управлінні поліції.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", СБУ затримала чиновника обленерго, який вимагав гроші у підприємців.

Читайте також:
Кримінал
Прокурор САП Іван Дячук зазначив, що частину коштів, отриманих під злочинної організації, Галущенко витратив на навчання дітей.
вчора, 14:03
Кримінал
НАБУ і САП завершили слідство у справі ексочільника департаменту СБУ Вітюка.
16 лютого, 18:24
Кримінал
НАБУ та САП оголосили підозру колишньому міністру енергетики Герману Галущенку.
16 лютого, 11:15
Кримінал
Щоб рятувати під час війни мародерів - хабарників, по яким довічне плаче?
14 лютого, 17:09
Війна
Як родина ексголови ОДА Башкаленка вивела 19 мільйонів євро через «Нексттрейд».
13 лютого, 14:45