У Зеленського шизофренія?

ПОЛІТИКА
03.11.2023, 19:10
У Зеленського шизофренія?

В Офісі преЗедента прокоментували аудит в Міноборони та закупівлю бруківки.

Міністерство оборони України провело аудит щодо виплат військовослужбовцям та закупки продуктів. Аудит — це об'єктивна робота, яка дозволяє напрацьовувати претензії до держслужбовців.

Про це в інтерв'ю «24 Каналу» заявив радник Андрія Єрмака Михайло Подоляк. За його словами, у такий спосіб бюджетні фінансування будуть більш прозорими.

«У нас є об'єктивна робота держаудиту щодо того, щоб перевіряти, як використовувалися гроші. Чому об'єктивна робота? Бо зрозуміло, що деякі очільники певних департаментів чи міністерств чомусь думали, що ця війна може списати все, що завгодно, навіть неефективність керування тими чи іншими процесами» — зазначив Подоляк.

Він зазначив, що після проведеного аудиту потрібно юридично проаналізувати, чи є там склад злочину, чи неефективне керування. Правоохоронні органи покарають посадовців, які займалися корупцією.

Також Подоляк  зазначив, що не центральна влада розпоряджається грошима на місцях. Він заявив, що після реформи децентралізації це робить місцева влада, яка самостійно приймає рішення.

«Це нонсенс сьогодні витрачати гроші на невійськові потреби, виходячи з того, що ти є місцевим органом влади і в тебе в рамках децентралізації є право використовувати ці кошти. Це не центральна влада оперує цими грошами. Ми вводили децентралізацію, щоб на місцевому рівні використовували гроші, виходячи з потреб місцевого населення» — сказав Подоляк.

Радник Єрмака забув зазначити, що значна частина місцевої влади — це представники президентської партії «Слуга Народу».

Представник Зеленського заявив, що поціновувача золотих яєць і за сумісництвом міністра оборони Олексія Рєзнікова вони не знають, гешефт на яйцях та всьому іншому, виявленому Рахунковою палатою, з ним не робили, і, взагалі, вперше чують про нього.

Актор став преЗедентом. ПреЗедент повернувся в актори.

Вибори...

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18
Політика
У Мінцифри заявили, що заборонити військовим грати неможливо, бо проросійські оператори отримують їх дані.
15 травня, 09:13