У Житомирі виявили перший випадок коронавірусу – міський голова

19.03.2020, 17:22
міський голова Житомира Сергій Сухомлин
міський голова Житомира Сергій Сухомлин
Фото: zt.20minut.ua

Хворобу було діагностовано у 56-річного місцевого жителя, який нещодавно повернувся з Австрії.

У Житомирі сьогодні, 19 березня, підтвердили перший випадок зараження коронавірусом. Про це повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин у себе на сторінці у Фейсбук.

За словами міського голови, сьогодні було підтверджено перший випадок COVID-19 в Житомирі. Хворобу було діагностовано у 56-річного місцевого жителя, який нещодавно повернувся з Австрії. Наявність коронавірусу було підтверджено лабораторно.

Мер обласного центру зазначив, що наразі стан хворого нормальний. Окрім того, як повідомив Сухомлин, місцева влада сьогодні ухвалила рішення про обов'язкову перевірку всіх мешканців Житомира, які повертатимуться в місто з-за кордону в рамках евакуації.

До подібних превентивних дій від міської влади вимагають вдатися і жителі Черкас, які вже почали самоорганізовуватись.

Зокрема, вони вимагають негайно налагодити контроль за виконанням перевізниками санітарних норм, обмежити в'їзди в Черкаси, взяти на облік всіх, хто прибуває в місто.

«Спеціальні служби обов'язковому порядку мали б фіксувати контактні дані громадян, які приїхали в місто нещодавно. Особливо ті, що з-за кордону. Негайно треба застосовувати превентивні міри. Адже завжди краще запобігти ніж лікувати – справлятися з епідемією», – вважають черкасці.

Читайте також:
Під час прогулянки до хлопця та його друга почали чіплятися приблизно десять невідомих людей – вони почали бити їх ногами.
20.01.2021, 18:04
Персона закладу намагався приховати високу температуру жінки, проте змушений був викликати швидку.
18.11.2020, 19:22
Ділянка знаходиться неподалік м. Олевськ на Житомирщині. Рішення прийнято в рамках експерименту, без узгодження з місцевою владою.
20.04.2020, 17:45
В Україні в декількох областях тривають масові пожежі.
17.04.2020, 16:07
У поліції припускають, що чоловік міг скоїти самогубство, але люди, що знали ветерана іншої думки.
07.03.2020, 07:44
Метою провокації може бути звинувачення українських військових у нападі, щоб створити привід для ескалації
вчора, 21:04