У зоні АТО загинув герой з Лубенщини – Роман Крутько

ПОЛТАВА
27.10.2014, 14:17
У зоні АТО загинув герой з Лубенщини – Роман Крутько

38-річний Роман Крутько, мешканець села Вовчик Лубенського району та уродженець Кременчука, 22 жовтня загинув у зоні антитерористичної операції.

Повідомили на сайті видання «Вісник Кременчука».

Однокласники з Кременчука вирішили встановити меморіальну дошку на честь героя у школі №7, де навчався Роман. Вони розповіли, що на початку вересня дізналися про те, що Роман служить в АТО – він надіслав СМС-повідомлення друзям. 7 жовтня Роман оприлюднив фото із товаришами по службі в одній із соціальних мереж, яке стало останнім.

22 жовтня Роман Крутько загинув, рятуючи бойових побратимів.

Про трагедію розповів бойовий товариш Романа.

«Роман віз наших хлопців на завдання. Група потрапила у пастку – з посадки почали стріляти снайпери. Роман їхав на місці водія, стрільбу вели з його сторони, але він встиг зорієнтуватися і вивести автівку в кювет так, щоб у наших хлопців була можливість безпечно вийти. Але собі він не залишив шансів. Коли Роман вистрибнув з автомобіля, біля його ніг вибухнула граната. Він упав, і куля снайпера наздогнала героя», - поділився військовий.

Романа Крутька поховали у селі Вовчик Лубенського району, де він проживав із дружиною та двома доньками, 5 і 14 років. Був фермером. У селі про нього згадують як про гарного господаря, людину із добрим серцем, патріота, який вболівав і за своє село, і за всю Україну.


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
19 вересня, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
19 вересня, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35