У ЗСУ запрацювала Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки

ПОЛТАВА
04 лютого, 13:12
У ЗСУ запрацювала Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки
Фото: google

Вже набрали перших курсантів, близько 50 військовослужбовців ЗСУ служби за контрактом

У Збройних Силах України запрацювала Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки.

Про це повідомила служба зв’язків з громадськістю Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України.

Її відкрили на базі 179 об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку, розташованому на Полтавщині.

До Школи спеціалістів зв’язку та кібербезпеки набрали перших курсантів, близько 50 військовослужбовців ЗСУ служби за контрактом.

«Протягом двомісячного терміну у нас проходитиме підготовка як сержантів базового рівня, так і начальників комплексних апаратних зв’язку. Причому упродовж фахової підготовки за спеціальностями курсанти опановуватимуть і програму розвитку командирських якостей ланки молодших командирів», – розказав начальник школи підполковник Сергій Михайліченко.

Їх навчальні програми передбачають і підготовку екіпажів комплексних апаратних зв’язку та організацію управління при їхньому розгортанні.

Програма навчання та матеріально-технічна база школи складені із урахуванням досвіду бойових дій з відсічі російської агресії на території Донецької та Луганської областей.

Такий підхід у подальшому максимально скорочує строки приведення апаратури та обладнання у вищі ступені бойової готовності та якісної організації зв’язку.

Новацією навчання у школі спеціалістів зв’язку та кібербезпеки, стало посилене вивчення іноземної мови.

Це у великій мірі сприятиме не тільки розвитку комунікації з іноземними колегами за фаховими напрямками, а й значним кроком у особистому самовдосконаленні військовослужбовців Збройних Сил України.

Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки найближчим часом очікує близько сорока військовослужбовців-зв’язківців, що є кандидатами до складу окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго.

 

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Незламних українських захисників не лякають ні численні розрахунки російських окупантів, ні люті морози, які завітали на Схід.
28 листопада, 09:54
Війна
Мобільність, всюдихідність і маневровість – складники транспортних засобів, які використовують у зоні бойових дій українські захисники.
11 жовтня, 20:56
Війна
7 років боротьби – рівно стільки ведуть незламну борню з російським агресором хоробрі гірські штурмовики, відомі за назвиськом "едельвейси".
02 жовтня, 18:24
Війна
Сили оборони України поповнилися новим, цінним трофеєм, залишеним російськими окупаційно-терористичними підрозділами на Харківщині.
25 вересня, 20:56
Світ
Заходи часткової мобілізації є максимумом, на що здатна сьогодні ресурсна федерація московії, чия армія програє на полі бою в Україні.
22 вересня, 17:27
Війна
Не менш як 1300 бронемашин піхоти, 400 танків і 700 артилерійських систем Збройних Сил України пошкоджено або повністю втрачено на фронті.
18 червня, 18:00