Для гелікоптерів «Мі» та літаків Су-24 зняли обмеження на застосування ракет РС-80

ВІЙНА
01 лютого, 09:17
Для гелікоптерів «Мі» та літаків Су-24 зняли обмеження на застосування ракет РС-80
Фото: google

Міноборони України у п’ять разів збільшило замовлення для ЗСУ на некеровані ракети РС-80

Про це повідомила пресслужба ДАКХ «Артем», яка і виготовляє ці авіаційні боєприпаси.

Станом на 1 січня 2022 року за результатами додаткових випробувань для гелікоптерів Мі-2МСБ, Мі-8МСБ-В та літаків Су-24М повністю зняті обмеження на застосування ракет типу РС-80.

По літаках Су-27 проведена перша черга випробувань та на 2022 рік запланована друга черга випробувань.

Також на 2022 рік плануються випробування на літаках Су-25.

«У Наказі на прийняття на озброєння ракет типу РС-80 була низка обмежень на застосування. Тому протягом останніх декількох років проводилась низка додаткових випробувань з метою зняття цих обмежень», – повідомили про деталі у ДАХК «Артем».

Нагадаємо, що після кількох років випробувань вітчизняні 80-мм некеровані авіаційні ракети РС-80, призначені для ураження наземних цілей, у лютому 2020 року боєприпаси прийняли на озброєння Збройних Сил України.

Для гелікоптерів «Мі» та літаків Су-24 зняли обмеження на застосування ракет РС-80_1

На озброєння були прийняті некеровані авіаційні ракети РС-80 з кумулятивно-уламковою бойовою частиною та РС-80ГММ з габаритно-масовим еквівалентом бойової частини.

За новим Державним оборонним замовленням Міноборони України у п’ять разів збільшило замовлення для ЗСУ на некеровані ракети РС-80.

«Для нашої Компанії все вищезазначене гарантує збільшення кількості замовлень на даний виріб. Для нашої Держави це збільшує можливість підвищення підтримання бойової готовності авіації Збройних Сил України», – розказали в «Артемі».

Некеровані авіаційні ракети РС-80 призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей.

Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори ДАХК «Артем» передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Війна
З окупованої ресурсною федерацією території Республіки Білорусь почали масово вивозити снаряди, порох та інші вибухові матеріали до Москви.
24 червня, 21:45
Війна
Bayraktar TB2 отримав всесвітнє визнання, і кілька аналітиків стверджують, що це сімейство дронів змінило характер війни.
24 червня, 13:50
Війна
ЗСУ провели перше бойове застосування РСЗВ Himars
24 червня, 12:27
Війна
Їх надали Сполучені Штати в рамках військової допомоги.
23 червня, 16:20
Світ
Великий бойовий БПЛА Baykar Akıncı вперше бере участь у міжнародних навчаннях у Туреччині
22 червня, 13:55
Війна
Джо Байден оголосив новий пакет військової допомоги на $1 млрд.
16 червня, 12:24