​Учасник бойових дій презентував збірку своїх віршів у Лубнах

КНИГИ
14 листопада, 08:35
​Учасник бойових дій презентував збірку своїх віршів у Лубнах

У Лубенській міській бібліотеці для дорослих імені Володимира Леонтовича відбулась презентація поетичної збірки «Гільзи у кишені», автором якої є учасник бойових дій на Сході України Андрій Кириченко.

Відповідний фотозвіт оприлюднив сайт органу місцевого самоврядування. Зазначається, що кадровий офіцер, який пройшов війну у лавах 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, розповів про свій бойовий шлях і буденне життя захисників України на передовій неоголошеної війни.

Захід відвідали учні лубенської загальноосвітньої № 3 і небайдужі представники громадськості. Присутні з зацікавленням слухали вірші в авторському виконанні, що просякнуті емоційною напругою, силою духовних і моральних випробовувань, а найголовніше — великим патріотизмом й турботою за майбутнє України.

Читайте також:
Безпосередній продаж розпочнеться наприкінці січня.
вчора, 09:15
До видання увійшли трактати «Про закони», «Про державу», «Про природу богів».
14 грудня, 08:18
Письменник з Нових Санжарів презентував землякам книгу про полковника Петра Болбочана.
12 грудня, 16:50
5 грудня у Дрогобичі відбулася презентація збірника «Україна і Хорватія: історичні паралелі».
07 грудня, 06:20
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20