​Учасник бойових дій презентував збірку своїх віршів у Лубнах

14 листопада, 08:35
КНИГИ
​Учасник бойових дій презентував збірку своїх віршів у Лубнах

У Лубенській міській бібліотеці для дорослих імені Володимира Леонтовича відбулась презентація поетичної збірки «Гільзи у кишені», автором якої є учасник бойових дій на Сході України Андрій Кириченко.

Відповідний фотозвіт оприлюднив сайт органу місцевого самоврядування. Зазначається, що кадровий офіцер, який пройшов війну у лавах 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, розповів про свій бойовий шлях і буденне життя захисників України на передовій неоголошеної війни.

Захід відвідали учні лубенської загальноосвітньої № 3 і небайдужі представники громадськості. Присутні з зацікавленням слухали вірші в авторському виконанні, що просякнуті емоційною напругою, силою духовних і моральних випробовувань, а найголовніше — великим патріотизмом й турботою за майбутнє України.

Читайте також:
5 грудня у Дрогобичі відбулася презентація збірника «Україна і Хорватія: історичні паралелі».
вчора, 06:20
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20
Геройський чин уродженців Пирятина і району, що боронили Україну від окупанта на Донбасі останні 6 років, планують закарбувати на сторінках книги.
23 листопада, 08:50
На сторінці видавництва «Астролябія» з’явився своєрідний буктрейлер українського видання книги Гаролда Мура та Джозефа Ґелловея «Ми були coлдaтaми i мoлoдими. Я-Дpaнґ – битвa, щo змiнилa вiйну у В'єтнaмi».
14 листопада, 14:41
В середині вересня автор історичної колонки «Останнього Бастіону» Роман Пономаренко видав чергову книгу – історичне дослідження «Сталевий шквал. Історія “дивізії сімнадцятирічних”».
04 жовтня, 09:45