Учора в Донецьку снаряд терористів влучив у школу: загинули дві дитини, четверо – в реанімації

УКРАЇНА
06.11.2014, 11:48
Учора в Донецьку снаряд терористів влучив у школу: загинули дві дитини, четверо – в реанімації

Вчора, 5 листопада, у Донецьку вдень під обстріл потрапила школа №63, у результаті чого загинули діти.

Цю інформацію повідомили на сайті інформаційного агентства «УНІАН» з посиланням на директора з комунікацій «СКМ» Наталю Ємченко.

На своїй офіційній сторінці в одній із соціальних мереж Ємченко написала, що на стадіон біля 63-ї школи в Донецьку (біля аеропорту) потрапив снаряд. У цей час на стадіоні були діти.

За словами свідків, під час обстрілу діти грали у футбол.

Пізніше Наталія Ємченко повідомила уточнену інформацію. Зокрема, в результаті попадання снаряда в приміщення школи, загинули двоє дітей: восьмикласник і 18-річний підліток - випускник цієї школи. Поранення отримали 4 людини: трьом по 17 років і одному 21 рік.

Всіх поранених привезли в Донецьку обласну травматологію. В даний час вони в реанімації. Один з поранених знаходиться у важкому стані, троє - в стані середнього ступеню тяжкості.

Після вчорашньої трагедії речник МЗС Євген Перебийніс заявив, що обстріл школи в Донецьку, внаслідок якого загинули діти, вівся з Макіївки, яка зараз підконтрольна бойовиками.

Про це він повідомив у своєму Twitter.

«Снаряд, від якого загинули діти в Донецьку, був випущений з території, контрольованої терористами. Фотодокази», - написав він.

Також Перебийніс показав користувачам мережі фотодокази, які підтверджують причетність бойовиків до обстрілу школи. Згідно з ними, обстріл вівся з окупованої бойовиками Макіївки.

Наголошується, що червона лінія на карті вказує на напрям, звідки був випущений снаряд.