Удари по українській енергетиці — це підготовка московії до майбутнього наступу – WSJ

ВІЙНА
11 квітня, 17:41
Удари по українській енергетиці — це підготовка московії до майбутнього наступу – WSJ

На думку експертів, до початку літа ситуація з ефективністю протиповітряної оборони України може стати критичною

Удари по українській енергетиці необхідні Кремлю для того, щоб створити підґрунтя для майбутнього наступу. Це необхідно не лише для руйнації цивільної інфраструктури, але і для виснаження української протиповітряної оборони.

Про це пише The Wall Street Journal.

Перед поточними ударами, що знищують теплову генерацію, російські війська ударили по гідроелектростанціях. На думку експертів, до початку літа ситуація з ефективністю протиповітряної оборони може стати критичною. 

WSJ цитує прессекретаря Ради національної безпеки США Едрієнн Вотсон, яка вважає дії московії черговою спробою зламати дух українського народу та занурити Україну в темряву.

Видання вважає, що дії московії проти України мають тепер інший характер – нову тактику і більші наслідки. Ключова відмінність – московія цілить тепер не по розподілу, а по генерації. Ці удари точніші та концентровані.

Масштабні удари ракет і безпілотників по енергетичній системі України відбуваються на тлі скорочення постачання від західних партнерів воєнного спорядження та боєприпасів, зброї. Суттєво скористалась і фінансова підтримка. Зменшення запасів змушує Україну намагатися захищати тільки окремі локації та міста.

Нагадаємо, що військовий аналітик Bild Юліан Рьопке заявив про дефіцит ракет для систем протиповітряної оборони Patriot та Iris-T в Україні.

Військовий аналітик стверджує, що РФ «знищила більшість інших запасів засобів» протиповітряної оборони України.

«Як я вже казав кілька тижнів тому (і мені майже ніхто не повірив) в Україні закінчилися ракети Patriot та Iris-T. Також вичерпано або знищено більшість інших запасів засобів протиповітряної оборони», – написав він.

Як зазначив Рьопке попри те, що Україна відчуває значний дефіцит боєприпасів, на складах союзників є сотні систем ППО та тисячі ракет до них.

Удари по українській енергетиці — це підготовка московії до майбутнього наступу – WSJ_1

Сьогодні власник будівельної компанії Autostrada Максим Шкіль звинуватив уряд Шмигаля в тому, що вони не виділили кошти на захист електростанцій, і тому вони повністю знищені одним ударом.

Читайте також:
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
вчора, 10:36
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
вчора, 10:05
Політика
Вони вимагають створення ТСК з питань фортифікацій та розгляду законопроєкту про заборону УПЦ МП.
21 травня, 15:18
Опінії
Але поки що я бачу тільки хаос, бардак, окозамилювання, барижництво, байдужість, пофігізм.
20 травня, 10:40
Війна
Вона вважає, що відправка західних військових до України не втягне НАТО у війну проти рф.
20 травня, 10:13
Війна
Зеленський, якого 21 травня чекають в ТЦК, розповів свою версію здачі територій.
18 травня, 17:44