Уряд Шмигаля не виділив кошти на захист електростанцій, і тому вони повністю знищені одним ударом

ВІЙНА
11.04.2024, 17:28
Уряд Шмигаля не виділив кошти на захист електростанцій, і тому вони повністю знищені одним ударом

Власник будівельної компанії зробив заяву про реальну державну зраду з боку Кабінету міністрів України.

Багато було критики і блокування щодо будівництва захисту енергетичних обʼєктів.

Можливі втрати для економіки внаслідок таких дій є неспіврозмірні з витратами. Це розумів Президент, ставив задачі, але йому постійно брехали!

Про це заявив власник будівельної компанії Autostrada Максим Шкіль.

«Борг перед Autostrada тільки за захист енергетичних обʼєктів понад 5 млрд. Міністерство фінансів вважало, що це не є пріоритетно і грали в постійний футбол між Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, результат — фінансування нема, а ті задачі, які ставив Верховний Головнокомандувач нереалізовані.

До речі, щодо фортифікації, цікаво, що компанію, яка є лідером ринку, ніхто до виконання робіт не залучив, результат — виконання програми Президента щодо будівництва фортифікаційних споруд теж всі бачать.

Говорити — не робити… погано, що за брехню перед Президентом в умовах війни нема відповідальності.

Сьогодні наслідки таких дій можуть бути катастрофічні!» — написав Максим Шкіль.

Читайте також:
Політика
Галущенко й Деркач відмовились ремонтувати атомний реактор.
16 листопада, 13:54
Війна
Полтавське обленерго спростувало власну новину про «відключення» області від енергосистеми.
13 листопада, 08:03
Опінії
Мільярди, виділені «на захист», десь зникли разом із тим самим «захистом».
09 листопада, 13:36
Опінії
Сьогодні вночі — класика жанру. Після чергового російського «прильоту» по підстанції понад 250 тисяч людей залишилися без світла.
08 листопада, 19:05
Війна
Внаслідок масованої атаки на енергетику в ніч проти 8 листопада в Україні зупинилися всі теплоелектростанції ПАТ «Центренерго».
08 листопада, 17:44