Удовіченко й Лоза попросили в бізнесу грошей на медицину, маючи мільйонні бюджети

ПОЛТАВА
18.03.2020, 19:25
Удовіченко й Лоза попросили в бізнесу грошей на медицину, маючи мільйонні бюджети

429 139 063 грн виділили на медицину Полтави цьогоріч. Це не завадило чиновникам попросити в бізнесу допомоги ще на кілька мільйонів.

17 березня лідер партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко разом із директоркою міського департаменту охорони здоров’я Вікторією Лозою зібрали підприємців Полтави на території парку «Перемога» в Полтаві. З ними обговорювали «допомогу» для лікарень міста.

Чиновники попросили в бізнесменів 23,4 млн грн – це майже мільйон доларів. Підприємцям запропонували за власний кошт закупити медобладнання та засоби захисту для медперсоналу, щоб місто мало оперативний резерв. Їм за це влада пообіцяла «підтримку» в умовах карантину.

Так звану «допомогу» перерахувати просять через благодійний фонд депутата і забудовника Ігоря Сірика. Визначених постачальників товарів «запропонує» начальниця медичного департаменту Вікторія Лоза. Це їм дозволить оперативно закупити необхідні товари без проведення тендерів. Про це підприємцям сказав Олексій Чепурко, заступник міського голови Полтави.

«Ми усі повинні об’єднатися і надати допомогу медичним закладам. Лікарні Полтави потребують обладнання та товарів. Ми не маємо готового рецепту, як це правильно зробити, але пропонуємо, щоб кожен підприємець сам визначився, скільки він може виділити. Медичний департамент надасть перелік необхідних речей та закладів. Можливо, буде гаряча лінія для координації. А координація буде і з боку міської ради, і Ради підприємців», – так звернувся до підприємців Удовіченко.

На цю неформальну зустріч запросили всі «ручні» ЗМІ, тому зрозуміло, чому там не було кореспондентів «Останнього Бастіону». Наші журналісти готові були поставити запитання чиновникам, які зловживаючи владою, розпочали свою партійну роботу і піар за кошти полтавських підприємців. Добре відомо, що всі ключові посади Полтавської міської ради сформовані навколо Удовіченка.

Гарна справа. Гарні слова. Але нагадаємо Удовіченку, Лозі та представникам провладної компанії, що в бюджеті міста на 2020-й рік передбачено 429 139 063 грн на галузь охорони здоров'я.

З них на придбання медичного обладнання –151 938 355 грн.  

Ще 411 649 063 були затверджені при прийнятті рішення про бюджет 20 грудня 2019-го та 17 490 000 було додатково виділено 28 лютого 2020 року.

Зараз із екранів телевізорів лунає багато інформації про коронавірус, нагнітається паніка. Населення перебуває у постійному стресі. Ті керівники, чий службовий обов’язок – роз’яснювати, що коронавірус не страшний, як і тисячі інших хвороб, замість інформування, навпаки наживаються на ньому. Вони навпаки сіють панічні настрої, вчиняють маркетингові ходи для того, щоб із кишені людей витягти останні копійки на маски, антисептики, на апарати штучної вентиляції легень. Розповідають, що їх нема, але це брехня, бо апаратами область забезпечена. Всі першочергові реанімаційні засоби є.

Навіщо цей штучний ажіотаж? Навіщо оця передвиборча кампанія Удовіченка із його «Рідним містом»? Навіщо збирати журналістів із камерами? Організуй зустріч тихо, дістань зі своєї кишені гроші і дай їх на потреби лікарень. Навіщо піаритись на цьому?

Ми вже бачили піар Удовіченка на протитуберкульозному диспансері вартістю майже мільярд гривень і тривалістю майже 15 років. Він уже показав, на що здатен. Може, не варто продовжувати і пора вже піти разом зі своєю Лозою, Нестулею та всіма іншими? В даний момент вони показують, що просто не здатні ні на що. Вони ж нам розповідали, яка супер профі Лоза! А тепер, що, не справляється? Зараз існує елементарна ситуація з вірусом. Це рідний брат вірусу SARS, атипової пневмонії, який ми пройшли в 2003 році. З рідним братом цього вірусу ми боролися у 2003-му році. Так це було 17 років тому і не було такого ажіотажу.

Тому наголошуємо на тому, що політичний піар та маркетинг на людському горі є яскравим проявом їх політичної та людської суті. Люди зрозуміють, що відбувається.

Читайте також:
Політика
Філатов працює над позитивним іміджем навіть під час війни.
12 січня, 11:18
Опінії
Треба пояснювати людям, що це все робиться за гроші українців!
12.11.2021, 13:25
Політика
"Міністр МВС відповідальний за катування і ґвалтування затриманих, корупцію та рекет в поліції".
02.03.2021, 13:58
Світ
До яких тільки методів не вдасися, коли тобі 87 років і дуже потрібні гроші.
14.12.2020, 16:49
Політика
Українські посадовці навчилися піаритися та заробляти на звільненні бранців.
04.11.2020, 16:14
Світ
Новозеландців залякували росіянином, який може втрутитися у вибори.
27.10.2020, 19:32