СПОРТ
24.06.2021, 16:20

Так має битися кожна нація за честь власного прапора.

Футбольна збірна Угорщини була дуже близькою до сенсаційного виходу в плей-оф Євро-2020 з "групи смерті", де крім неї грали Франція, Португалія та Німеччина – всі ці збірні входять в першу п'ятірку лідерів європейського футболу.

Угорським футболістам не вистачило лише 5 хвилин, для того, щоб перемогти "бундестім" та, що називається, винести їх з турніру, бо до 84 хвилини матчу угорці вигравали з рахунком 2:1.

Угорщина була за крок до сенсації на Євро: В мережі показали яскраву мотиваційну промову капітана_1

А нападник команди Адам Салаї недарма носить капітанську пов'язку, судячи з відео, яке з'явилося в мережі після нічиєї з Німеччиною (2:2).

Так, на одній зі спортивних сторінок у Twitter був опублікований ролик, на якому зображена яскрава мотиваційна промова футболіста перед вирішальним матчем відбору на Євро-2020 проти Ісландії в листопаді 2020 року.

Тоді "чарівні мадяри" пропустили вже на 11-й хвилині зустрічі, але зуміли забити два голи, починаючи з 88-ї, і в героїчному стилі потрапили на чемпіонат.

"Ми хотіли потрапити сюди, і ось ми тут. Сьогодні наш вирішальний матч. Через коронавірус люди втрачають роботу. Через коронавірус людям платять менше. А ми за 90 або 120 хвилин можемо змінити цей рік. Це не має тиснути на вас. Це можливість і радість, що на 120 хвилин у кожного є робота, якою ми можемо змінити цей рік! Цілий рік! 14 мільйонів угорців будуть дивитися цей матч по ТБ. І ми можемо це зробити. Як ми це зробимо? Сьогодні не буде нікого, хто втомився. Нікого, хто програє двобій. Нікого, хто впаде на землю. Сьогодні я просто хочу побачити, що ми гладіатори! Що б не трапилося, що б не трапилося – втоми немає! І ті, хто залишиться на лаві запасних, теж вирішують результат матчу! Вперед, Угорщина!" – сказав тоді капітан Салаї.

Ігор Потєря проведе черговий поєдинок влітку.