Україна і Грузія потребують допомоги для боротьби з російською агресією

СВІТ
24.10.2019, 12:20
Україна і Грузія потребують допомоги для боротьби з російською агресією

Конґресмен від штату Массачусетс Вільям Кітінґ виступив із заявою про невідкладне надання допомоги Україні та Грузії, оскільки ці країни перебувають на передовій лінії російської агресії.

Відповідне звернення оприлюднено 23 жовтня під час обговорення двопартійного акта на підтримку Грузії в Палаті представників США. Парламентар наголошує на тому, що американський уряд має всебічно підтримувати прагнення вказаних країн до демократії та свободи, бо у них довга і плідна історія партнерства.

«Грузія та Україна є головними гравцями в регіоні. На жаль, вони опинилися в центрі уваги через драматичні події — Росія вдерлася і окупувала території цих країн, а США має всіляко підтримувати жертв агресії, особливо щодо поліпшення гуманітарної ситуації», — заявив конгресмен від штату Массачусетс.


Читайте також:
Світ
У Хорватії відправили під варту Володимира Журавльова, якого німецькі правоохоронці підозрюють у підриві газопроводів «Північний потік».
вчора, 21:21
Світ
У Франції від початку літа зафіксували понад 7,3 тисячі смертей, які сталися через рекордну спеку в країні.
19 серпня, 18:28
Світ
Інспектори Міжнародного агентства з атомної енергії виявили в Сирії кілька тонн ядерного матеріалу.
19 серпня, 12:05
Світ
Уряд Тайваню виплатить кожному громадянину 10 тисяч тайванських доларів (близько 314 доларів США) «дивідендів від ШІ».
19 серпня, 09:29
Світ
Компанію звинувачують у завданні шкоди психічному здоров’ю молодих користувачів.
19 серпня, 07:07
Світ
Рейтинг схвалення президента США серед американців упав до 33% — це найнижчий рівень за часів його президентства.
18 серпня, 10:03