Україна і Литва продовжують рухатися в фарватері надміцного стратегічного партнерства.

КНИГИ
24 червня, 18:15
Україна і Литва продовжують рухатися в фарватері надміцного стратегічного партнерства.

Черговим майданчиком для констатації дружби двох держав став Книжковий Арсенал у Києві.

Видавництво "Наш формат" представило перед українськими книгоманами життєпис  екс-президента балтійської країни Далі Грібаускайте. Термін її каденції увійшов в історію як доба титанового дипломатичного лоббі України, яке  забезпечила їй братня Литва перед обличчям Європи та Світу. 

Знаковості події додала поява героїні книги на головній літературно-презентаційній локації КА. 

По завершенню офіційної частини програми Даля Грібаускайте продовжила спілкування з українською авдиторією в форматі щирої та дружньої бесіди "без протоколу". Вдячні українці дарували квіти та селфились з видатною жінкою-дипломатом та щирим другом нашої держави.

Україна і Литва продовжують рухатися в фарватері надміцного стратегічного партнерства._1
Україна і Литва продовжують рухатися в фарватері надміцного стратегічного партнерства._2

Автор : Головред Дмитро Савченко
вибір редакції
Читайте також:
Російський "Православний" Цирк під виглядом Церкви не припиняє свою відверту диверсійну та пропаґандистську діяльність в Україні.
04 вересня, 10:12
Марґінальна українофобська політична сила, керівником і засновницею якої є Наталя Вітренко, нагадала про своє існування.
11 серпня, 14:00
Аґенція "Останній Бастіон" поповнила арсенал Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара "вибуховою літературою".
03 серпня, 09:12
У 2020 році на території Турецької республіки було видано 68 тисяч 120 книг різного змісту — це на 14,5% більше ніж у 2019-му.
27 липня, 12:47
Наукову працю вітчизняних дослідників Юрія Юзича і Романа Коваля цими вихідними презентуватимуть у двох містах Полтавської області.
13 липня, 08:12