Україна має бути повноцінним партнером, а не сировинним придатком КНР, — представник бізнес-спільноти

УКРАЇНА
04 жовтня, 13:12
Україна має бути повноцінним партнером, а не сировинним придатком КНР, — представник бізнес-спільноти

Капіталу комуністичного Китаю вдалося опанувати Україну. Відтепер КНР — найбільший торговельний партнер нашої країни, що викликає як захоплення, так і побоювання.

Таку думку висловив голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь у коментарі для видання «САПІЄНЗА». Бізнесмен наголосив, що сьогодні, коли між США і Китаєм йде торговельна війна, Україні слід обережно розширювати свою співпрацю з КНР, щоб не бути використаними жодною зі сторін конфлікту.

«Важливо розуміти, як ми себе позиціюємо в партнерстві з Китаєм, оскільки китайський бізнес дуже специфічний. Тому завжди потрібно пам’ятати, що бізнес-спільнота Піднебесної мислить стратегічно, ведучи свої справи по всій планеті, відмінно орієнтуються в тенденціях, менталітеті, устрої економік», — зазначив Руслан Соболь.

Голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу підкреслив, що Україна мусить бути повноцінним партнером, а не сировинним придатком. Адже за будь-яких обставин нашій державі важливо розвивати власну економіку, а отже — створювати нові робочі місця та стимулювати конкуренцію.