Україна має почати випалювати росію, а не гратися у «мир»

ВІЙНА
15.07.2022, 10:36
Україна має почати випалювати росію, а не гратися у «мир»

У нас тотальна екзистенційна війна зі злом. Перемога у ній – не звільнення наших окупованих територій від зла, а його повне знищення.

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Немає різниці, чи запускають московити допотопну Х-22 по місту, чи "високоточний" (прости Господи!) "Калібр", чи ще якусь блєдіну по місту – це воєнний злочин. Не намагайтеся виправдати падаль роду людського та бийте кожного, хто досі починає розказувати про "нє всьо так адназначна".

Запускаючи Х-22 по місту ти усвідомлюєш те, що її примітивна головка самонаведення може навестися на житловий будинок, чи на торговий, офісний центр, лікарню. Коли запускаєш "Калібр" по місту, ти знаєш, що ти стріляєш по місту і там можуть бути цивільні.

А тут "Калібр" було цілеспрямовано запущено по центру міста, – це геноцид, і нам досі не зрозуміло, чого деяким доводиться це пояснювати.

Щоденні обстріли Харкова – це що? А Миколаєва, які військові об'єкти були у житлових будинках Північної Салтівки, де зараз не залишилося жодного вцілілого будинку, яку вони створювали воєнну загрозу для окупантів? Ніяку.

Не треба розповідати казки про те, що вони намагаються влучити у військові об'єкти... Вони з самого початку мали на меті знищення якомога більшої кількості мирних жителів, задля того, щоб зламати нас!

Вони хочуть нас налякати, а налякана людина: або відступає, або втрачає душу й уподібнюється своїм ворогам. Нам не треба руйнувати Бєлгород до підвалин, вони обісруться лише від того, що в один прекрасний момент на місці аеродрому Томашівка буде величезне полум'я гніву і врожай бавовни, в якому до землі будуть зрівняні їх військові об'єкти з виродками, що знаходяться у них.

Ми не маємо бути воєнними злочинцями! Ми маємо точково ліквідовувати відповідальних за злочини, що були скоєні проти українців у кожному місті та селі нашої Неньки.

У нашого майбутнього "Моссаду" буде багато роботи – наші хлопці та дівчата знайдуть кожну мразоту, яка ґвалтувала наших мам, сестер, бабусь, катувала наших батьків, братів, друзів, яка пускала ракети по нашим містам та селам. І будуть їх філігранно ліквідовувати цю людську падаль, ці метастази роду людського.

Не уподібнюйтесь до воєнних злочинців, просто знищте їх. А всім нашим полеглим, як мирним та і Героям-захисникам, у стінах і домах наших, ми дамо таке ім'я, що ніколи не понищиться.

Але для цього треба залишатися Людьми. Навіть деяка русня розуміє, що підтримки у них навіть серед ностальгуючих по СССР уже майже 0 в Україні, бо вбивають наших дітей і жінок.

Просто у них є усвідомлення, що перетворюються в терористів і озлобляють нас, ми в організацію вміємо. Відповідь неодмінно буде, дочекайтеся!

Автор – Валентин Краснопьоров, засновник громадської ініціативи "Останній Капіталіст"

Україна має почати випалювати росію, а не гратися у «мир»_1
Читайте також:
Виміри
Не треба з вбивць дітей робити героїв
21 січня, 17:10
Війна
Внаслідок авіакатастрофи у Броварах загинуло керівництво МВС – міністр, перший заступник міністра та державний секретар.
18 січня, 10:22
Війна
Через влучання ракети в багатоповерхівку у Дніпрі загинули щонайменше п’ятеро людей
14 січня, 18:57
Життя
Під час гри на тонкій кризі кар'єру у межах Нововолинської громади стався летальний випадок із неповнолітнім юнаком.
03 січня, 16:18
Опінії
Величезний успіх не тільки нашої дипломатії, але й українських громад (діаспоріян) у країнах перебування.
26.11.2022, 08:56
Некролог
На 90-му році життя помер легендарний борець за волю України, багаторічний політв'язень, дисидент і незламний український патріот.
22.11.2022, 18:12