Україна має продовжити бити по НПЗ РФ, - Курт Волкер

ВІЙНА
09 квітня, 18:12
Україна має продовжити бити по НПЗ РФ, - Курт Волкер

Треба, щоб росіяни побачили, що їхня власна військова інфраструктура наражається на ризик.

Про це в інтерв’ю заявив американський дипломат, колишній спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер.

Він підкреслив, що нині є приватною особою і не представляє уряд США.

«Але я вважаю, що це докорінно неправильно, і люди повинні усвідомити, що йде війна. Щодня росія атакує українські енергетичні об’єкти, вони атакують Харків, вони атакують мирних мешканців, вони атакують усе. І пропонувати, щоб Україна не чинила опір речам, які посилюють військовий потенціал росії, — я вважаю незрозумілим, що ми це пропонуємо», — сказав Волкер.

Він також додав, що в більшості випадків Україна б’є по тих НПЗ, які перероблюють сиру нафту в, наприклад, авіаційне паливо, яке потім використовують для заправки літаків рф.

Крім того, Волкер зазначив, що важливо, аби російське населення розуміло суть цієї війни. На його думку, росіяни підтримують путіна, адже не відчувають цю війну в себе вдома, і це треба змінити.

«Треба, щоб росіяни побачили, що їхня власна військова інфраструктура наражається на ризик. Тому я думаю, що Україна має не лише продовжувати знищувати нафтопереробні заводи, а й атакувати будь-яку військову інфраструктуру всередині Росії, особливо ту, що використовується для нападу на Україну. Тож аеродроми, пункти матеріально-технічного постачання, склади боєприпасів — це військові цілі, і це законно», — пояснив дипломат.

Водночас він застеріг, щоб Україна не робила тих дій, які вчиняє росія – удари по житлових об’єктах, школах чи лікарнях.
 

Читайте також:
Війна
17 травня СБУ спільно з ГУР атакували російські військово-логістичні об'єкт
18 травня, 07:25
Новини
Кадрові перестановки у Кремлі не віщують Україні нічого доброго. Сюзерен путіна поставив на вірних і перевірених часом технократів...
14 травня, 07:01
Опінії
Він затятий кремлівський нацист за ідеологією, але, на відміну від Шойгу, йому є що запропонувати царю окрім вірності.
13 травня, 10:25
Війна
Російський диктатор вирішив змінити міністра нападу росії сєргєя шойгу. Його замінить андрєй бєлоусов
12 травня, 21:36
Війна
Безпілотники Головного управління розвідки Міноборони в ніч на 11 травня атакували Волгоградський нафтопереробний завод.
11 травня, 17:00
Війна
Український безпілотник пролетів 1500 км та атакував установку каталітичного крекінгу нафти
09 травня, 15:30