Україна має якнайшвидше приєднатися до НАТО, - заступник голови МЗС Польщі Вавжик

СВІТ
23.04.2023, 13:35
Україна має якнайшвидше приєднатися до НАТО, - заступник голови МЗС Польщі Вавжик

Війни в Україні взагалі можна було б уникнути, якби її запросили до НАТО раніше.

Заступник міністра закордонних справ Польщі Пьотр Вавжик заявив, що Україна має вступити в НАТО якнайшвидше, бо від цього залежить безпека усього регіону.

Про це він сказав польському агентству PAP, коментуючи нещодавню заяву міністр оборони Німеччини Бориса Пісторіуса, інформує медіа агенція "Останній Бастіон".

Пісторіус раніше цього тижня сказав, що двері НАТО для України прочинилися, але такі рішення мають ухвалюватися не "з одного лише почуття солідарності", а й "з холодною головою та гарячим серцем".

"Питання в тому, коли настане час для цих "холодних голів"? Через п'ять, десять, тридцять років після війни?" - відповів на це Вавжик.

Він припускає, що війни в Україні взагалі можна було б уникнути, якби її запросили до НАТО раніше.

Заступник міністра глави МЗС Польщі сказав, що заява Пісторіуса може знову відтермінувати вступ України в НАТО, оскільки для прийняття нових членів до альянсу потрібна одностайність.

Польща виступає за якнайшвидше приєднання України до НАТО, додав він.

"На нашу думку, чим швидше це станеться, тим краще, тому що це буде запорукою безпеки не лише для України та Польщі, а й для всього регіону", – сказав Вавжик.

Він додав, що польська сторона "постійно намагається переконати західних партнерів передумати і Україна якнайшвидше приєдналася до Альянсу".

Читайте також:
Політика
Західні суспільства тверезіють від багаторічного москвофільства тільки після гучного стусана від сусідів РФ. Не можна замиритися із Кремлем.
22 березня, 06:03
Світ
База НАТО матиме площу у 2800 гектарів і загальний периметр у 30 км.На базі зможуть постійно проживати до 10 тис. військовослужбовців
18 березня, 10:53
Світ
Швеція офіційно стала новим 32-м членом НАТО.
07 березня, 18:07
Світ
Раніше парламент Угорщини ратифікував вступ Швеції до Північноатлантичного Альянсу
05 березня, 18:27
Війна
На тлі панічних новин в Європі стає панівною думка, що Україна поступово програє війну. Захід мусить нарешті допомогти спинити агресора.
28 лютого, 19:17
Війна
Французька опозиція розкритикувала Макрона за заяву про відправку в Україну військ країн НАТО
27 лютого, 11:19