Україна має зобов'язати Угорщину виплатити компенсацію за окупацію Закарпаття

ПОЛІТИКА
02.10.2021, 12:23
Україна має зобов'язати Угорщину виплатити компенсацію за окупацію Закарпаття
Фото: Еспресо

Будапешт грає у складну гру проти Києва, правила якої надиктовують угорським політикам чекісти з Москви.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав командувач Української добровольчої армії та народний депутат VIII скликання Дмитро Ярош.

Він переконаний, що рівноцінною відповіддю на системну ворожу політику угорського уряду проти України є подання міжнародних позовів з метою втихомирити агресивний Будапешт.

«Слід притягнути Угорщину до відповідальності за окупацію у співдії з націонал-соціалістичною Німеччиною українського Закарпаття у 1938-1944 роках. А також вимагати матеріальної компенсації за перебування та злодіяння окупаційних угорських військ під час Другої Світової війни на українській землі», – заявив Дмитро Ярош.

Командувач УДА додає, теперішня поведінка Німеччини стосовно "Північного потоку-2" так само свідчить, що Берлін не вивчив уроки історії й не відповів за свої злодіяння в Україні.

«Ми могли б ініціювати процес України проти Німеччини за військові злочини та етнічні чистки проти нашого народу під час Другої Світової війни. Гадаю, на міжнародній арені треба брати приклад з Держави Ізраїль, а не сюсюкати з недругами та удаючи, що нічого не відбувається», – підсумував Дмитро Ярош.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що контракт на транспортування газу з РФ до Угорщини в обхід України підриває нашу національну безпеку.

Читайте також:
Війна
МЗС Британії підтримало атаку дронів на Москву
31 травня, 06:55
Політика
Спецслужби Словаччини викрили спробу росії втрутитися у майбутні парламентські вибори
29 травня, 13:10
Світ
Мозамбік погодився на відкриття українського посольства у столиці – Мапуту, владу ж далекої республіки запрошено до участі у формулі миру.
26 травня, 18:54
Політика
"Це - українська війна; це не війна між США і росією, між НАТО і росією", - Марк Міллі
26 травня, 06:50
Світ
Кривавий тандем азійських деспотій в особі Пекіна та Москви зміцнює відносини, адже поодинці вони не здатні протистояти колективному Заходу.
24 травня, 16:38
Опінії
Москва відверто маніпулює на кожному засіданні Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй. Тому настав час реформ міжнародного рівня!
22 травня, 20:02