Україна має зобов'язати Угорщину виплатити компенсацію за окупацію Закарпаття

ПОЛІТИКА
02 жовтня, 12:23
Україна має зобов'язати Угорщину виплатити компенсацію за окупацію Закарпаття
Фото: Еспресо

Будапешт грає у складну гру проти Києва, правила якої надиктовують угорським політикам чекісти з Москви.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав командувач Української добровольчої армії та народний депутат VIII скликання Дмитро Ярош.

Він переконаний, що рівноцінною відповіддю на системну ворожу політику угорського уряду проти України є подання міжнародних позовів з метою втихомирити агресивний Будапешт.

«Слід притягнути Угорщину до відповідальності за окупацію у співдії з націонал-соціалістичною Німеччиною українського Закарпаття у 1938-1944 роках. А також вимагати матеріальної компенсації за перебування та злодіяння окупаційних угорських військ під час Другої Світової війни на українській землі», – заявив Дмитро Ярош.

Командувач УДА додає, теперішня поведінка Німеччини стосовно "Північного потоку-2" так само свідчить, що Берлін не вивчив уроки історії й не відповів за свої злодіяння в Україні.

«Ми могли б ініціювати процес України проти Німеччини за військові злочини та етнічні чистки проти нашого народу під час Другої Світової війни. Гадаю, на міжнародній арені треба брати приклад з Держави Ізраїль, а не сюсюкати з недругами та удаючи, що нічого не відбувається», – підсумував Дмитро Ярош.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що контракт на транспортування газу з РФ до Угорщини в обхід України підриває нашу національну безпеку.

вибір редакції
Читайте також:
Союзники з Північноатлантичного альянсу вкрай налякані російськими військами на кордоні з Україною.
16:41
Російсько-українська війна, пандемія Covid 19, Олександр Мамай поширює російські наративи
вчора, 21:33
"Від нас у Конгресі залежить, чи будемо ми з Україною"
вчора, 12:16
Гелікоптери UH-1H-II обійдуться на загальну суму 38 539 378 доларів
05 грудня, 11:52
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
02 грудня, 16:10
У Вашинґтоні нарешті зрозуміли хід думок кремлівського "залізного щура" і закликали союзників готуватися до затяжного конфлікту.
30 листопада, 12:36