Україна має зобов'язати Угорщину виплатити компенсацію за окупацію Закарпаття

ПОЛІТИКА
02.10.2021, 12:23
Україна має зобов'язати Угорщину виплатити компенсацію за окупацію Закарпаття
Фото: Еспресо

Будапешт грає у складну гру проти Києва, правила якої надиктовують угорським політикам чекісти з Москви.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав командувач Української добровольчої армії та народний депутат VIII скликання Дмитро Ярош.

Він переконаний, що рівноцінною відповіддю на системну ворожу політику угорського уряду проти України є подання міжнародних позовів з метою втихомирити агресивний Будапешт.

«Слід притягнути Угорщину до відповідальності за окупацію у співдії з націонал-соціалістичною Німеччиною українського Закарпаття у 1938-1944 роках. А також вимагати матеріальної компенсації за перебування та злодіяння окупаційних угорських військ під час Другої Світової війни на українській землі», – заявив Дмитро Ярош.

Командувач УДА додає, теперішня поведінка Німеччини стосовно "Північного потоку-2" так само свідчить, що Берлін не вивчив уроки історії й не відповів за свої злодіяння в Україні.

«Ми могли б ініціювати процес України проти Німеччини за військові злочини та етнічні чистки проти нашого народу під час Другої Світової війни. Гадаю, на міжнародній арені треба брати приклад з Держави Ізраїль, а не сюсюкати з недругами та удаючи, що нічого не відбувається», – підсумував Дмитро Ярош.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що контракт на транспортування газу з РФ до Угорщини в обхід України підриває нашу національну безпеку.

Читайте також:
Світ
США підтримує політику відкритих дверей для усіх «держав-кандидатів»
вчора, 12:40
Опінії
Зустрілися якось Віктор Орбан і американський сенатор Ренд Пол у церкві московського патріархату... Вони обрали сторону зла!
15 травня, 18:12
Світ
Міністри закордонних справ G7 пообіцяли посилити економічну та політичну ізоляцію рф, та продовжити військову та оборонну допомогу Україні
15 травня, 15:37
Новини
"Ми повинні невпинно посилювати тиск, доки путінські війська залишаються в Україні"
14 травня, 13:41
Опінії
Фінляндія і Швеція будуть новими учасницями Північноатлантичного альянсу. Це наслідок російського геополітичного "авося".
13 травня, 17:01
Світ
Сума в 30 мільярдів євро передбачає, що військові дії закінчаться протягом року
13 травня, 16:45