Україна мужньо дає відсіч московському Голіафу

ВІЙНА
24.02.2022, 11:38
Україна мужньо дає відсіч московському Голіафу

Збройні Сили України, підрозділи Територіальної оборони та добровольці до останнього стоятимуть на варті нашої незалежності та свободи.

Після розгортання московськими загарбниками повномасштабної агресії проти України багато наших громадян знічуються і питають себе: що можна зробити, аби не дати ворогу окупувати Батьківщину?

Перш за все, і ми вкотре на цьому наголошуємо, – не панікувати та всіляко допомагати нашим захисникам (грошима, медикаментами тощо).

Сьогоднішня позиція України певно нагадує стан, в якому опинилася маленька Фінляндія взимку 1939-1940 років.

Тоді червоний Голіаф зі Сходу спробував підкорити північноєвропейського Давида, але зазнав поразки, яка його очікує і тепер усюди, де майорить синьо-жовтий стяг свободи.

Все українське вояцтво – це перевтілені 300 спартанців, дарма що без сильного та єдиного провідника на кшталт царя Леоніда.

Однак його відсутність жодним чином не впливає на моральний стан і бойовий дух наших захисників.

Адже кожен із них – чи то бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор", а чи офіцер ЗСУ – колективно уособлює грецького Леоніда, приймаючи бій на передовій.

"Останній Бастіон" закликає українців бути солідарними один з одним, вірити у стійкість і перемогу нашого війська!

Між тим, нагадуємо своїм читачам, що московські загарбники зазнали втрат на Луганщині під час спроби захоплення міста Щастя.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Опінії
Великі криваві битви ще попереду. Досить уже бездумно жартувати про відпочинок у нашому Криму цього літа!
18 січня, 19:29
Життя
Голодний терор – цілеспрямована більшовицька політика геноциду українців. Тільки за офіційними даними від неї померло понад 5 млн осіб.
26.11.2022, 18:37
Полтава
Від початку повномасштабної російської агресії наш край став міцним тилом як для української армії, так і для вимушених переселенців.
27.10.2022, 19:12
Світ
Цьогоріч на змаганнях Warrior Games збірна України виборола понад 90 медалей
30.08.2022, 11:15
Опінії
Тільки ті, хто згуртованою нацією творять спільну справу заради вищих ідеалів, – матимуть майбутнє. Інші ж – просто подорожні.
25.08.2022, 18:45
Політика
Бійці 116 Окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України стали інструкторами для патріотично налаштованих громадян.
23.08.2022, 20:03