Україна отримає ще 5 батарей Patriot до кінця 2024

ВІЙНА
12.06.2023, 12:27
Україна отримає ще 5 батарей Patriot до кінця 2024

Компанія Raytheon Technologies планує збільшити виробництво до 12 систем на рік.

Компанія Raytheon Technologies, яка є виробником систем протиповітряної оборони Patriot, планує значно наростити обсяги виробництва.

Про це заявив виконавчий директор компанії Грег Гейс, передає медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на  The Wall Street Journal.

За його словами, компанія планує збільшити виробництво до 12 систем на рік.

Крім того, як зазначив Гейс, Raytheon Technologies планує поставити Україні ще п’ять систем до кінця наступного року.

"Ми були дуже здивовані його ефективністю", - сказав Гейс про Patriot.

Востанньому пакеті військової допомоги від США містилися додаткові боєприпаси для систем протиповітряної оборони Patriot.

Читайте також:
Опінії
Фінальний і безповоротний акт ліквідації Кабінету Міністрів України як вищого національного політичного органу.
14 липня, 09:02
Війна
Завод радника Буданова Тігіпка до 2022 року постачав вагони підприємству в рф, яке співпрацює з розробниками ядерної зброї.
08 липня, 09:35
Політика
«Зуб даю»: як листування Шабуніна стало доказом суперечностей у його свідченнях
07 липня, 07:18
Опінії
Похований щит України: як влада відмовилася від власного «Patriot».
06 липня, 20:05
Кримінал
Кучеренко заявив про приховування аудиту «Енергоатома» та розкритикував Офіс Генпрокурора і НАБУ.
06 липня, 12:48
Політика
Мільярдні держтендери Ajax Systems на дрони та реекспорт до рф.
05 липня, 14:29