Україна починається з тебе!

ПОЛТАВА
18.10.2023, 15:17
Україна починається з тебе!

Учні Наукового ліцею № 3 міста Полтави зібрали 240 тис ₴ на дрон для ЗСУ.

Ми це зробили! Родина Наукового ліцею з вересня оголосила благодійний марафон на підтримку ЗСУ.

Кожен із нас робить усе можливе для наближення перемоги. Чимало наших рідних у цей момент захищають нас, свою рідну землю від ворога, і будь-яка допомога важлива.

А особливо важливі зараз дрони. Саме дрони нічного бачення — це очі наших захисників і захисниць.

Упродовж вересня у закладі проведено благодійний ярмарок, а 12.10 та 17.10 відбулися благодійні концерти. Уся ліцейна родина, батьки, вчителі, діти, долучилася до організації та проведення концерту: «Україна починається з тебе».

Усі діти 5-11 класів своїми щирими виступами продемонстрували єдність, згуртованість, любов до рідної землі й величезне бажання жити в мирній Україні. Сльози, оплески і знову сльози під час виступів дітей і педагогів…

Україна починається з тебе!_1Україна починається з тебе!_2Україна починається з тебе!_3Україна починається з тебе!_4Україна починається з тебе!_5Україна починається з тебе!_6Україна починається з тебе!_7Україна починається з тебе!_8Україна починається з тебе!_9Україна починається з тебе!_10

До благодійного марафону долучився «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей ім. А.Кукоби», співзасновниця якого Юлія Іщейкіна передала 12 тис. грн, які були отримані під час  благодійних акцій, а також доєдналися  полтавці, що дізналися про нашу мету — купити дрон — і донатили чималі суми.

Тож, зараз ми маємо 240 тисяч 300 грн…дрон (і не тільки) невдовзі буде наближати перемогу. Наш дрон, ім’я якому вже діти придумали — Ліцедрончик. Чекаймо відео з передової з нашим Ліцедрончиком.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, за те, що є у дітей дитинство і синє небо над головою!

Автор : Науковий ліцей № 3 ПМР
Читайте також:
Війна
Поки чиновники із депутатами всіх рівнів набивають свої кишені грошвою, українці віддають останнє. Ми живемо у різних світах.
16 травня, 12:31
Життя
Велика Едіт Піаф. У неї був не тільки прекрасний голос, а й прекрасне, щире серце!
25 березня, 15:45
Полтава
Коли нація згуртована спільною ідеєю, ворогам (зовнішнім і внутрішнім) її не перемогти. Українці це доводили неодноразово в історії.
24 березня, 18:11
Полтава
Кожна гривня, передана на потребу захисників, вартує сотні. Особливо, коли жертвують найменші українці, чиє життя боронять фронтовики.
17 січня, 14:23
Полтава
Коти, собаки і кури перебували на обмеженій зусібіч водою території практично в ізоляції. На допомогу прийшли рятувальники з волонтерами.
14.12.2023, 12:48
Позиція
Пастир Дмитро Лаптєв з членами Останнього Бастіону відвідали деокуповані території. На яких проживають покинуті Зеленським люди.
15.11.2023, 08:06