Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023

СПОРТ
06.07.2023, 06:45

Збірна України зупинилися за крок від фіналу, програвши збірній Іспанії з рахунком 5:1

У середу, 5 липня, у румунському Бухаресті молодіжна збірна України (U-21) у півфіналі молодіжного Євро-2023 зіграла проти команди Іспанії.

Українці претендували на свій другий фінал Євро U21 в історії. У вирішальному матчі українська "молодіжка" брала участь у 2006 році, програвши тоді Нідерландам.

Збірна України чудово розпочала матч, зумівши забити швидкий гол – Мудрик чудово розібрався на своєму лівому фланзі та викотив на Бондаренка, який розстріляв голкіпера.

Капітан української
Капітан української "молодіжки" Бондаренко забив свій другий гол на турнірі.

Однак іспанці практично відразу не тільки зрівняли, а й вийшли вперед – спочатку Руїз обіграв Трубіна і відправив круглого у сітку, а після Сансет з-за меж штрафного майданчика забив другий.

Сансет вперше вивів свою команду вперед.

Другий тайм розпочався з небезпечного удару від Бондаренка, а забили знову іспанці – Бланко зіграв на випередження на лінії штрафного майданчика та більярдним ударом пробив голкіпера "Шахтаря".

А остаточний рахунок у матчі гарними ударами встановили Ороз та Гомес – 5:1.

Іспанія (U-21) – Україна (U-21) – 5:1

Голи: Руїс, 17, Сансет, 24, Бланко, 54, Ороз, 68, Гомес, 79 – Бондаренко, 13.

Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023_5

Зазначимо, що команди зустрічалися у рамках групового етапу та не визначили переможця – 2:2.

Україна за підсумками Євро-2023 вперше в історії зіграє на Олімпіаді, яка пройде наступного літа у Парижі.

У фінальному поєдинку турніру 8 липня у Грузії збірна Іспанії зустрінеться з командою Англії.

Стартовий свисток пролунає о 19:00 за київським часом.
08.07.2023, 18:00
Збірна України U-21 зустрічається з однолітками з Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023
05.07.2023, 19:00
Українці та іспанці вдруге зіграють на турнірі.
05.07.2023, 07:25
Українці перемогли Францію з рахунком 1:3. Ця перемога дозволила збірній вперше в історії виступити на Олімпіаді-2024 у Парижі
03.07.2023, 06:35
Збірна України U-21 зустрічається з однолітками з Франції у чвертьфіналі молодіжного Євро-2023
02.07.2023, 21:10