Україна розширить і замінує кордон із Білоруссю та рф

ВІЙНА
25.02.2023, 12:20
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Верховна Рада внесла зміни до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону

Смуга вздовж українсько-російського та українсько-білоруського кордону збільшиться до 2 км завширшки й буде замінована територія. Це передбачено законопроєктом №7475«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону», який підтримала Верховна Рада 24 лютого, про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на сайт Верховної Ради.

Україна розширить і замінує кордон із Білоруссю та рф_1

Як зазначає Державна прикордонна служба України, також законом буде врегульовано питання залучення Збройних сил України, Нацгвардії та Нацполіції до виконання завдань з охорони державного кордону.

Крім того, визначено місце прикордонників в загальній системі Сил оборони під час воєнного стану.

Як повідомлялося, російські окупанти теоретично можуть знову розпочати наступ із території Білорусі. Їхнє пересування постійно відстежується.

23 лютого Оперативне командування «Північ» повідомило, що російські війська готують можливі операції під прикриттям у міжнародних прикордонних районах Чернігівської області. Українська розвідка вже зафіксувала, як російські колони з військовою технікою без розпізнавальних знаків і особовим складом, одягненим у форму, схожу на українську, просуваються до районів кордону Чернігівської області. 

Реформування прикордонної території та зміна підходу до здійснення охорони державного кордону мають стати базисом нових реформацій. На початку повномасштабної війни прикордонники просто нічого не могли вдіяти з танковими колонами та бронетехнікою, адже не мали важкого озброєння чи підготовлених до обстрілів укріплень - Ред. Останній Бастіон

Читайте також:
Війна
Громадяни США в Білорусі повинні негайно покинути країну
22.08.2023, 06:45
Війна
Опубліковані супутникові знімки ймовірного польового табору «вагнерівців» у Білорусі
29.06.2023, 07:05
Політика
Прокремлівський диктатор Білорусі нібито налагодив зв'язок із ватажком терористичного угруповання "Вагнер", аби врятувати Росію.
24.06.2023, 19:36
Війна
Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС рф ближче до кордону з Україною
09.03.2023, 13:09
Війна
Всупереч шкідницькій діяльності попередніх очільників, як от лейтенант Іван Баканов, головна вітчизняна спецслужба вражає саморозвитком.
03.03.2023, 17:28