Україна розширює співробітництво з тюркським світом

25.12.2020, 11:23
Україна розширює співробітництво з тюркським світом
Фото: Twitter

До Києва з робочим візитом прибув генеральний секретар Міжнародної організації тюркської культури (TÜRKSOY) Дюсен Касеінов.

Відповідну інформацію оприлюднила заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова на своїй сторінці у Twitter.

Зазначена організація об'єднує 6 тюркомовних країн (Азербайджан, Казахстан, Киргизстан, Туркменістан, Туреччину, Узбекистан) задля співпраці між народами, а також збереження й розвитку спільної матеріально-культурної спадщини.

«Україна є батьківщиною для багатьох тюркських народів, найбільшим з яких є кримські татари. Впевнена, що ця зустріч сприятиме більшій взаємодії з тюркським світом», – написала Джапарова.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що МЗС Литви закликало НАТО посилити співпрацю з Україною та Грузією.

Читайте також:
Світ
Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.
09 серпня, 19:23
Світ
Двосторонні відносини Києва з Таллінном будуть поглиблюватися, бо тільки разом нам вдасться зламати хребта спільному ворогу – Москві.
03 серпня, 18:01
Опінії
Знаєте, як найкраще боротися з впливом російської брехні? Побудовою міжнародної репутації бездоганного партнера, а це довго і важко.
11 червня, 17:09
Політика
У російсько-українській війні Анкара намагається маневрувати й зберігати власну позицію, яку, проте, нейтральною аж ніяк не назвеш.
04 червня, 09:07
Політика
Війна та питання, які стосуються боротьби з корупцією та підтримки верховенства права
03 червня, 14:54
Світ
Російський дипломатичний представник на Оландських островах Алєксандр Рогов продовжує нести службу у Фінляндії, збираючи розвідані.
22 травня, 19:00