Україна стала на крок ближчою до росії

ПОЛІТИКА
10.12.2023, 13:53
Україна стала на крок ближчою до росії

Хай Бог милує учнів цих шкіл. Де замість виховання дітей, «зелені» опудала приставлять їм поліцаїв із детекторами.

Паркетний прем'єр Денис Шмигаль і лояльний Банковій міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в унісон заговорили про перетворення закладів освіти на... мінітюрми. У кожному з них невдовзі з'являться штатні поліціянти та металошукачі.

Зі слів зелених урядовців, безпеку дітей насамперед посилюватимуть у прифронтових та прикордонних районах. Підлеглий українофоба Олега Татарова на посаді голови МВС додав, що набір поліцаїв для роботи у навчальних закладах стартує вже у новому 2024 році.

«Мета — щоб у кожній школі був працівник поліції. Цей працівник буде відібраний і відповідно навчений за новими навчальними програмами та екіпірований. З вчителями та керівництвом навчальних закладів вживатиме заходів щодо пропускного режиму, публічного порядку, реагування на заяви та повідомлення, які будемо отримувати», — зазначив Ігор Клименко.

Своєю чергою, Денис Шмигаль висловився за «максимальне забезпечення комфортних і безпечних умов» для навчання дітей: «Охорона поліцією, тривожна сигналізація, металодетектори тощо. Цього року затвердили відповідну Концепцію безпеки закладів освіти. Заслухали інформацію МОН та ДСНС про роботу в цьому напрямку».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що очільник Національної поліції українофоб Іван Вигівський вирішив також закупити додаткові автозаки. До 15 грудня 2023 року перевертні у погонах хочуть закупити 50 спеціальних автомобілів на базі вантажно-пасажирських фургонів на очікувану суму 136,34 млн грн.

Поліцай в одній зі шкіл Саратова (наші дні)
Поліцай в одній зі шкіл Саратова (наші дні)
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Керівника Головного управління Національній поліції у Волинській області затримано. «Перевертень у погонах» наживався на гуманітарці.
25 лютого, 13:00
Політика
20-річний син чиновника винаймає квартиру у Лондоні, що по кишені не всім британцям. Але родину Подсоха у декларації не вказує.
23 лютого, 15:25
Кримінал
Чому криміналітет вільно почуває себе на вулицях столиці?
21 лютого, 11:19
Кримінал
В Одесі патрульні поліцейські приїхали на виклик щодо порушення тиші в нічний час і зайнялися груповим сексом з порушницями.
17 лютого, 11:15
Політика
Департамент поліції охорони традиційно мав імідж одного з найбільш корумпованих підрозділів НП в першу чергу через свій унікальний статус.
17 лютого, 09:31
Позиція
Лікбез для начальника ГУ НП у Полтавській області Рогачова.
16 лютого, 12:55