Влада готується до можливих заворушень?

ПОЛІТИКА
25 вересня, 08:19
Влада готується до можливих заворушень?

Вигівський вирішив закупити додаткові автозаки.

До 15 грудня 2023 року вони хочуть закупити 50 спеціальних автомобілів на базі вантажно-пасажирських фургонів на очікувану суму 136,34 млн грн. Себто, затарюються автозаками.

Влада готується до можливих заворушень?_1
Влада готується до можливих заворушень?_3

Відповідно до техумов оголошеного тендеру, машини мають бути з дизельним двигуном 1,8-2 л, випущені не раніше 2023 року, мати не менше 9 сидінь, а також у задній частині пасажирського відсіку на ширину кузова має бути обладнана камера для затриманих із двома жорсткими сидіннями зі спинками по стінках кузова та з встановленою в ній відеокамерою.

Окрім того було укладено ще дві угоди на постачання: двадцяти автомобілів СКС-FT-М8 для перевезення 9-ти осіб взятих під варту на базі автомобіля Ford Transit по 2,74 млн грн за штуку, та тринадцяти вантажівок  типу фургон CKC-DJM-ПС на базі автомобіля Dangel Jumper по 1,89 млн грн/од.

У всіх випадках ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» був єдиним учасником тендерів і отримував замовлення по очікуваній замовником ціні фактично без жодної знижки.

Як пишуть "Наші Гроші" Національна поліція під час війни купує саме продукцію «Спец-Ком-Сервісу». Оскільки у назвах авто присутня абревіатура фірми «СКС». Фактично компанія виготовляє легкові «спецавтомобілі» для поліції наступним чином – додає до звичайних легкових авто проблискові маячки, рації, і вже під маркою «СКС» продає поліції Mitsubishi Outlander, Toyota Corolla, Skoda Octavia і навіть такі коштовні автомобілі бізнес-класу як Volkswagen Arteon R-Line по 2,20-2,49 млн грн за штуку.

Навіщо стільки нових автозаків?

Кожен, хто хоч раз був на мітингах, а особливо коли вони стосувались чергового зашквару влади, має чудово пам'ятати безумовну і обов'язкову присутність там цих машин. Якщо скласти зашкальну кількість скандалів та корупції за останній час, а також недавнє соціологічне опитування, згідно з яким 78% українців вважають, що президент України несе пряму відповідальність за корупцію в уряді та військових адміністраціях, можна подумати, що влада остерігається можливих заворушень обурених її діяльністю українців.

Читайте також:
Кримінал
З моменту окупації росією Криму та Донбасу, вона принаймні чотири рази літала в рф та їздила на окупований півострів.
29 листопада, 06:45
Політика
Експоліцейський Наумов їздить на дорогих автівках та будує котеджне містечко.
24 листопада, 07:47
Політика
Його дружина має російське громадянство, родичів на росії та відвідувала тимчасово окупований Крим і московію після 2014 року
20 листопада, 14:11
Кримінал
Суд покарав її за це штрафом у розмірі 1700 ₴.
09 листопада, 11:14
Політика
Сам Дмитро Тишлек живе у будинку партнера російського кримінального авторитета.
27 жовтня, 07:15
Кримінал
На Харківщині патрульні зупинили військовий УАЗ і склали на водія адміністративний протокол. Причина — відсутність страховки.
26 жовтня, 11:11