Україна виграла командний залік Євро-2024 з жіночої боротьби

СПОРТ
17 лютого, 17:15

Жіноча збірна з боротьби під керівництвом Володимира Євонова стала першою на чемпіонаті Європи у Бухаресті.

Наша жіноча команда була представлена у всіх десяти вагових категоріях, в шести - змогла завоювати медалі. Українські борчині виграли одне «золото», три «срібла» та дві «бронзи», передає Укрінформ.

Усі медалі України на Євро-2024 з жіночої боротьби:

• «золото» - Ірина Коляденко (вагова категорія до 65 кг);
  • «срібло» - Аліна Філіпович (до 59 кг), Тетяна Сова (до 68 кг), Анастасія Шустова (до 76 кг);
Тетяна Сова-Ріжко
Україна виграла командний залік Євро-2024 з жіночої боротьби_3
Анастасія Осняч-Шустова

• «бронза» - Соломія Винник (до 57 кг), Юлія Ткач-Остапчук (до 62 кг).
Соломія Винник
Юлія Ткач-Остапчук

Україна посіла перше місце у командному заліку Євро-2024 з жіночої боротьби.

«Синьо-жовті» за кількістю золотих медалей поступилися Туреччині, яка виграла три найвищі нагороди, однак стали лідерками за набраними очками - 147.

Збірна України вдруге поспіль та у восьмий раз загалом виграла командний залік Євро з жіночої боротьби.

10. Франція — 34

Загалом Україна наразі завоювала десять нагород на чемпіонаті Європи з боротьби і посідає четверте місце в медальному заліку.

Змагання з чоловічої вільної боротьби на Євро розпочались у п'ятницю, 16 лютого. У перший день жоден з українців не пробився у півфінали, лише Каміль Керімов вийшов у «бронзовий» фінал у вазі до 57 кг.

Наразі Україна має дві ліцензії на Олімпіаду-2024 в боротьбі, які не є іменними (греко-римська боротьба, до 87 кг, жіноча вільна боротьба, до 62 кг).

Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».
09 квітня, 17:30
Війна
У ніч на п’ятницю, 5 квітня, російські міста, в яких розташовані аеродроми, атакували понад 50 безпілотників.
05 квітня, 11:27
Війна
З цього аеродрому відбувається зліт стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, які є носіями крилатих ракет, що атакують Україну
20 березня, 10:13
Війна
На змаганнях нашу країну представляли 30 українських військовослужбовців та ветеранів із пораненнями. Вони здобули 70 медалей.
20 березня, 09:35