СПОРТ
10.09.2023, 06:38

Україна перебуває на другому місці у групі

Як пройшов матч у польському Вроцлаві.

Збірна України вперше у відборі Євро-2024 з футболу зіграла внічию. Переможця не визначив матч проти Англії в польському Вроцлаві — 1:1.

Команди проводили вже другу очну зустріч від початку року. В березні впевнену домашню перемогу на лондонському "Вемблі" здобули англійці, завдяки голам Гаррі Кейна та Букайо Сака.

Обидва автори голів урешті вийшли й на поле у Вроцлаві. В України натомість був відсутній Руслан Маліновський — хавбека не викликали на тлі його переходу до італійського "Дженоа". Напередодні матчу вибув через м'язове запалення і захисник Олександр Тимчик.

Як пройшов матч

• За перший тайм Україна завдала одного удару по воротах — і той виявився результативним. На 26-й хвилині Олександр Зінченко відгукнувся в карній зоні на простріл Юхима Коноплі — 1:0!

Україна зіграла внічию з Англією у кваліфікації Євро-2024_1
  • Англійці продовжили чинити тиск на ворота Георгія Бущана. Перед перервою це вилилося в гол у відповідь, коли Гаррі Кейн передачею від центра поля знайшов Кайла Вокера. Захисник "Ман Сіті" в карній зоні позбувся опіки Віталія Миколенка, обробив м'яч і поцілив у нижній кут.

Україна зіграла внічию з Англією у кваліфікації Євро-2024_3

• Близьким до голу був англієць Сака, автор м'яча в березневій зустрічі. В другому таймі партнер Зінченка в "Арсеналі" завдавав потужного удару з лінії штрафного, але поцілив у поперечину!
  • Удар Вокера так і залишився єдиним результативним в Англії. Підопічні Сергія Реброва успішно стримували суперника, що послабив тиск наприкінці зустрічі, й заробили залікове очко — 1:1.

Євро-2024. Кваліфікація

Україна — Англія 1:1

Голи: Зінченко, 26, Вокер, 41

Здобувши одне очко, Україна відірвалася від Італії на третьому місці вже на чотири бали. У вівторок, 12 вересня, команди зустрінуться в очному матчі в Мілані.