Українці стали заручниками західних пацифістів при владі

ПОЛІТИКА
23 травня, 20:35
Українці стали заручниками західних пацифістів при владі
Фото: Facebook

Заступництво на позір ліберальної демократії з боку США і ЄС — просто красиве гасло. Ми опинилися у статусі Чехо-Словаччини 1938 року.

Річ у тім, що ті кола на Заході, які називають глобалістичними (і які наївні свідки демократії в Україні вважають нашими друзями й союзниками, що хочуть нам добра, а ми, дурні, їх не слухаємо), теж сіли в калюжу. Вони заплуталися у своїх хитромудрих комбінаціях.

Ідея випхати путіна з Європи та домогтися на росії політичної турбулентності, заманивши її в якусь «пастку» à la Афґаністан 1980-х, була хорошою на етапі планування. А от на етапі виконання дала цілу низку збоїв.

Політична й економічна система РФ виявилася значно стійкішою, ніж вважалося, а поведінка таких важливих гравців, як КНР, — значно компліментарною до порушника міжнародних правил. Це фактично обнулило ефект «санкцій» і створило нову конфігурацію міжнародних сил.

Комуністичний Китай уже давно вийшов із ролі сателіта і подібно США — теж любить загрібати жар чужими руками. І росію розглядає як криголама, що руйнуватиме західний порядок та даватиме чосу «білим варварам», на яких у Піднебесної є зуб ще від часів опіумних воєн.

Подібно тому, як у РФ носяться з трагедією «розпаду СССР» і прагнуть узяти за це реванш і відкатати кордони НАТО до 1997 року (що було чітко задекларовано у 2021 році), у Китаї не можуть забути приниження середини XIX сторіччя. Просто в Україні, де сходознавство дихає на ладан, про це не дуже добре знають.

Що робити серед цих розкладів українцям? Українцям треба чітко усвідомити: ми опинилися у заручниках абсолютно недружніх і байдужих до нас сил, як зі Сходу, так і з Заходу.

Тож, якщо нам хтось помагає, то не з приязні до нас самих, а з якихось власних (не дуже точних розрахунків). І щоби вижити в цій світовій зарубі й вигородити собі достойне місце у світі, потрібно виплекати в собі вищий ступінь національного егоїзму та етнічної солідарності, порівнянну з егоїзмом і солідарністю наших противників й недоброзичливців.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
За десятиліття теплих стосунків Москви й Гельсинкі кремлівські олігархи скупили безліч ділянок. Нині влада Фінляндії хоче змінити ситуацію.
12 червня, 19:23
Опінії
Форуми росіян у Львові, Берліні, Парижі переорієнтують увагу з жертви на агресора. Для західної спільноти нашого ворога гуманізують.
27 травня, 07:12
Політика
Зростання впливу Кремля в Угорщині становить небезпеку не тільки для її сусідів, серед яких воююча Україна, але й для всієї Європи. Це факт.
24 травня, 19:23
Політика
Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.
07 травня, 07:09
Світ
Латвія, Литва та Естонія звинуватили московію в глушінні сигналів GPS у Балтійському морі.
29 квітня, 18:37
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27